so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Podpora vztahů se zákazníky

Podpora vztahů se zákazníky

Budovat a podporovat kladné vztahy se zákazníky, utužovat je a hýčkat, by mělo patřit k prioritám každé firmy. Znát své zákazníky, jejich potřeby, přání a nákupní zvyklosti, umožňuje společnosti lépe pochopit jejich chování. Na základě toho lze připravit vhodnou firemní strategii. Do kategorie podpory vztahů se zákazníky spadají společenské akce, eventy, incentivní či věrnostní programy.


Společenské akce a eventy
Společenská akce či event je firemní událost, která v sobě zahrnuje určitou dávku formálnosti. Obvykle mívá podobu slavnostního rautu a banketu, filmové či divadelní premiéry, plesu, módní přehlídky apod.

Proč dělat společenské akce a eventy?
Společenská akce je ideálním prostředkem k utužení vztahů se zákazníky či klienty. Může sloužit též jako poděkování za spolupráci.

V čem Vám může pomoci Event Arena?
S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl vybereme vhodný typ společenské akce, připravíme kompletní program a scénář, navrhneme vhodný prostor, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

 

Incentivní a věrnostní programy
Byť definice je vnímána rozostřeně, mělo by se jednat především o motivační akce, které podporují loajalitu zákazníků, klientů nebo dodavatelů. Aby byl efekt motivace co nejvyšší, pořádají se většinou v zahraničí. Často, i když ne výhradně, bývají kombinované s pracovním nebo odborným programem. Programy jsou vícedenní, obvykle 4-6 denní, pokud se nejedná o exotickou destinaci.

Proč dělat incentivní a věrnostní programy?
Incentivní programy jsou finančně náročné, ale míra zážitků a emocí je vysoká. Proto jsou u zákazníků či klientů oblíbené a velmi efektivní.

V čem Vám může pomoci Event Arena?
S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl akce vybereme vhodnou destinaci, připravíme program, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

 

Naše know how
Xindl X

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista. Ve své hudbě kombinuje hiphopové frázování s folkem, jazzem a blues.

Tomáš Klus
Český zpěvák a autor písní. Navazuje na domácí písničkářskou tradici a svou tvorbu a interpretaci neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. V návaznosti na naši písničkářskou tradici se ve svých textech nebrání komentování situace ve společnosti.

Miro Žbirka
Miroslav „Meky“ Žbirka je slovenský zpěvák a skladatel. Spoluzaložil skupinu Modus a v roce 1981 se vydal na sólovou dráhu. V roce 1982 se stal prvním slovenským Zlatým slavíkem.

Tereza Kostková
Vystudovala pedagogickou školu a vyšší odbornou hereckou školu. Hrála v divadle v Chebu. Nyní je v angažmá Divadla pod Palmovkou. Působila společně s Markem Ebenem coby moderátorka taneční show České televize StarDance. Kromě toho vystupuje také televizních seriálech.

Petr Vondráček
Petr Vondráček je herec, moderátor a hudebník. Vystupuje především s kapelou Lokomotiva.

Petr Vágner

Český herec a moderátor. Hraje v divadle, televizních seriálech a věnuje se dabingu. Moderuje také v rádiu.

Pivovar Dalešice
Legendární pivovar filmových Postřižin, pivovar Dalešice, se nachází nedaleko Třebíče. V jeho prostorách se nachází hotel, restaurace a muzeum. Pivovar nabízí zázemí pro konání nejrůznějších firemních, kulturních a soukromých akcí.

Event Arena organizovala pro společnost Novartis Výroční konferenci spojenou s teambuildingem


Eventová agentura Event Arena organizovala pro společnost Novartis setkání pro jejich zaměstnance. Jednalo se o akci, která se konala v lednu letošního roku v Brně. Event byl určen všem zaměstnancům společnosti a jeho cílem bylo zhodnocení dosažených výsledků a zároveň poděkování za jejich usilovnou práci.

Letošní ročník nesl podtitul sportovní den Járy Cimrmana. Téma se promítalo do všech částí programu. Tým Event Areny vymyslel koncept celého eventu a měl na starosti veškeré přípravy i samotnou realizaci akce.

Event proběhl v hotelu Atlantis v Brně a zúčastnilo se ho na sto zaměstnanců společnosti. Program se skládal z pracovní části, kde se prezentovaly výsledky za uplynulé období a nastiňovaly plány do budoucna. Poté následoval zábavný program inspirovaný dílem největšího českého dramatika básníka, hudebníka, cestovatele a v neposlední řadě sportovce, Járy Cimrmana.
Program se skládal z neotřelých sportovních disciplín mírného stupně fyzické náročnosti. Účastníci si tak vyzkoušeli třeba metanou, frisbee, stavbu věže nebo luštění hádanek a rébusů. Celý doprovodný program, byl připraven též pod taktovkou Event Areny.

Vyvrcholením celého doprovodného programu bylo stanovení nového Českého rekordu. V duchu Járy Cimrmana účastníci ustanovili rekord v počtu běžců s kufrem vyběhnuvších v jeden moment. Zápis rekordu garantoval správce oficiální České knihy rekordů. Večerní party zpestřil DJ Adam Nedvídek, který si pro účastníky připravil zábavu v podobě videodiskotéky.
První Live! Conference 2015 v Bratislavě, na které vystoupil i Norbert, byla super. Pochvalu zaslouží i celé Event Expo, v rámci kterého se konference konala.


Kontakt
EVENT ARENA s.r.o.
Havlíčkovo nám. 2/189
130 00, Praha 3

tel:+420-284 019 180

fax:+420-284 019 185

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.