čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Event Arena organizovala firemní den pro společnost Zentiva

Event Arena organizovala firemní den pro společnost Zentiva

Even Arena je eventová agentura, jejímž cílem je vytvářet a zajišťovat pro své klienty komplexní služby v oblasti organizace kulturně - společenských aktivit. Na trhu je jistě kvalitní konkurence, přesto jsme přesvědčeni, že jsme se nestali přední eventovou agenturou náhodou. Čím se můžeme chlubit?

  • zkušenosti od roku 2000
  • klienti se k nám vracejí
  • výborné doložitelné reference
  • úspěšná realizace stovek akcí
  • Naše motto: „S chutí do akcí“ je na nás vidět. Svoji práci máme rádi.

Cíle

Naším cílem je i nadále přinášet svým klientům kvalitní a profesionální služby a tak si získávat jejich důvěru, za kterou jsme jim velmi vděční. Zároveň si přejeme, aby byli naši klienti i nadále spokojeni s prací naší eventová agentury a věříme, že budou na naši spolupráci stejně hrdí, tak jak jsme i my.
WAC s.r.o. chce být do budoucna stabilní eventová společnost, která bude přinášet svým klientům nejkvalitnější služby a kreativní nápady.

 

Rádi bychom se s Vámi podělili o pár obecných poznatků a rád ze světa eventů. Pokud se nemůžete rozhodnout s kým byste měli spolupracovat na Vašem eventu, dbejte hlavně na to, aby byla Vaše komunikace a sympatie s agenturou co nejlépe. Proto je opravdu důležité, abyste se určitě setkali na osobním rozhovoru, kde se o sobě dozvíte mnohem více. Každý event zda už menší nebo větší je společenská událost, která se většinou neopakuje měli a by Vám na ni zůstat co nejlepší vzpomínky, proto výběr agentury velmi důležitý a měli byste si ji vybrat po její prezentaci na osobním setkání, protože jen tak jsi můžete udělat Váš osobní názor na její kvalitu a sympatie pro další spolupráci. Vzájemná komunikace je velmi důležitá, neboť Vám může ušetřit množství stresů a nedorozumění během samotného eventu. Je to především práce s lidmi a ta vyžaduje velkou dávku trpělivosti, odpovědnosti a hlavně dobrou náladu, aby byla na Vašem eventu co nejlepší atmosféra. Samozřejmě, že toto všechno nelze dosáhnout bez dostatečných zkušeností dané agentury, proto vždy dejte na Vaši intuici při rozhodování. Není proto vhodné, abyste se rozhodli pouze na základě mailové nebo telefonické komunikace dle agenturní nabídky, kde je obtížné zjistit jaké má eventová agentura zkušenosti.

 

Vnímáme pořádání eventů jako jakoukoliv jinou službu. Pokud máte pocit, že už Vám přerůstají vlasy, můžete si je ostříhat sami, dojít k nejbližšímu holiči na roh anebo zajít do značkového kadeřnictví. Stejné je to u organizování eventů. Skutečně mnoho firemních akcí eventů si firmy pořádají sami a je to v pořádku. Co agentura nabízí, je že dokáže na základě svého know-how přesněji, nezatíženě definovat cíl eventu, lépe vybrat správný typ, poskytne prověřené dodavatele a ručí za výsledek akce. Toto vše Vám šetří drahý čas. Agentura také může změřit změřitelné parametry, na co klienti často zapomínají.


I když pod pojmem event nebo firemní akce se "ukrývá" celá škála akcí, často slyšíme že „Event je mejdan“. Proč tedy utratit z marketingového rozpočtu peníze na „mejdan“, když je možné je utratit za pěkný billboard nebo líbivou reklamu v novinách? V marketingovém mixu je samozřejmě potřeba myslet na všechny typy BTL a ATL aktivit, ale EVENT je o emoci a o osobním setkání s cílovou skupinou. To je výhoda, kterou jiná reklamní aktivita těžko přinese a kolikrát dobře udělaný „mejdan“ udělá víc práce, než kampaň vedená klasickou metodou...


Scénář akce od A po Z
Nevíte si poradit se scénářem Vaší akce, nemáte na to čas nebo jste vyčerpali svoje nápady?

 

Nabízíme:
• Vytvoření podrobného scénáře akce
• Vytvoření nebo spolupráce na vytvoření námětu akce
• Návrh, tisk a distribuce pozvánek na Vaši akci

 

Rádi a ochotně Vám pomůžeme, nebo prostě Vám ušetříme čas a celý scénář Vám vypracujeme my. Samozřejmě, že k tomu potřebujeme vědět jaké jsou Vaše představy a požadavky. Využijte našich zkušeností a setkejte se s námi osobně, rádi k Vám přijedeme na osobní prezentaci, případně nám pošlete e-mail s Vašimi dotazy. Jsme tu na to, abychom Vám usnadnili život.

 

Nabízíme:

• Výběr nejvhodnějšího místa pro uskutečnění Vaší akce
• dopravu na různých dopravních prostředcích
• Ubytování, dopravu pro zúčastněné

 

Eventová agentura Event Arena organizovala nebo se podílela na organizování mnoha kulturně - společenských akcí a sportovních akcí, na různých místech a v různých prostorech.

 

Výběr správného místa a prostoru je velmi důležitý, protože má velký vliv na atmosféru celé akce. Určitě to není pro vás žádná novinka, ale novinkou může být jeden z našich nápadů nebo typů při jeho výběru.


BLUE s námi na COLOURS

Festival Colours of Ostrava - byli jsme tam i my na rikšách.
Sice velké horko, ale bylo to úžasné! Spokojení zákazníci naší služby pro Blue a unikátní atmoféra tohoto festivalu přinesla jedinečný zážitek všem zúčastněným.


Event Arena organizovala firemní den pro společnost Zentiva


Eventová agentura Event Arena organizovala pro společnost Zentiva firemní den spojený s teambuildingem. Akce byla určena všem zaměstnancům pražského výrobního a vývojového závodu. Akce se nesla v duchu detektivní zápletky, kterou bylo potřeba pomocí získaných důkazů rozluštit. Tým Event Areny vymyslel koncept celého eventu a měl na starosti veškeré přípravy i samotnou realizaci.

 

Akce se konala 12. června 2015 v areálu letiště v Letňanech a zúčastnilo se jí na 500 zaměstnanců společnosti. Firemní den se skládal ze dvou částí. Dopoledne probíhala oficiální formální část, která zahrnovala proslovy a prezentaci managementu. Odpoledne přišel na řadu teambuilding.

 

Vzhledem k tomu, že koncept teambuildingu měl detektivní podtext, hosté si měli možnost vyzkoušet řadu netradičních disciplín. Pomocí sádry odlévali stopy, zjišťovali otisky prstů, snažili se rozklíčovat pachové stopy nebo pomocí výslechu připravit identikit pachatele apod. Zaměstnanci byli rozděleni do jednotlivých týmů, kteří mezi sebou soutěžili. Na konci dne pak byli vyhlášeni vítězové.

 

Součástí firemního dne byla také ukázka výcviku policejních psů nebo „dog dancing“. Večer už probíhala neformální zábava. V rámci programu vystoupila skupina Hamleti. Hosté si mohli vychutnat také ukázku irských tanců. Zábava probíhala až do pozdních nočních hodin. Hudební koncert vystřídal DJ a video diskotéka. Moderace celé akce se ujal Aleš Háma.


Naše know how

Fabrika Hotel
Tento designový hotel je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné klidné prostředí Vysočiny. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i relaxační pobyty ve dvou i pro rodiny s dětmi.

 

Františkánský klášter
Klášter se nachází u kostela Sv. Panny Marie Sněžné v Praze. Refektář Františkánského kláštera je reprezentativní prostor, vhodný pro pořádání společenských akcí či konferencí. Nachází se přímo za budovou hotelu Adria s přímým vstupem z Františkánské zahrady.

 

Hrad Karlštejn
Hrad Karlštejn založený v roce 1348 zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů. V roce 1355 již Karel IV. pobýval na hradě, dohlížel na jeho dostavbu a na výzdobu interiérů, především hradních kaplí. Stavebně byl hrad dokončen v roce 1365, kdy byla vysvěcena Kaple sv. Kříže ve Velké věži.


Aquapalace Hotel Prague
Aquapalace je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou. Areál nabízí moderní konferenční centrum, restauraci s výbornou kuchyní a přímý vstup do aquaparku.

 

Best Western Hotel Vladimir
Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v centru města Ústí nad Labem. Nabízí komplexní hotelové služby, 182 lůžek, 83 pokojů a 4 apartmá. K dispozici jsou salonky a konferenční místnosti s různou kapacitou a výborný catering. Z hotelu je nádherný výhled na město.

 

Congress Center Parkhotel Plzeň
Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně. Kongresové centrum je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu. Hotel nabízí prostory o kapacitě jedenácti sálů a salónků, s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob.


Kontakt
EVENT ARENA s.r.o.
Havlíčkovo nám. 2/189
130 00, Praha 3

tel:+420-284 019 180

fax:+420-284 019 185

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČO: 26177668
DIČ: CZ26177668