so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Event Arena organizovala vánoční setkání pro zaměstnance L´orealu

Event Arena organizovala vánoční setkání pro zaměstnance L´orealu

Eventová agentura, Event Arena, realizovala pro firmu L´oreal Česká republika neformální vánoční party pro zaměstnance společnosti. Cílem akce bylo uspořádat večírek, kde se mohou všichni vzájemně pozdravit a pobavit.

011 (1).jpg

Zároveň setkání sloužilo jako poděkování všem za celoroční práci.

 

Večer nesl podtitul „Colours of L´oreal“. Atmosféra plná barev, neformální zábavy a pohody dýchala na hosty na každém kroku. Večer plný romantiky a zážitků připravila Event Arena pro zaměstnance L´orealu v prostorách pražského klubu Mecca. 049.jpg

049.jpg

Akce se konala 11. prosince 2015 a zúčastnilo se jí na 500 hostů ze všech oddělení společnosti. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení. Večerem provázela moderátorka Laďka Něrgešová.  


064.jpg

Večer byl zahájen tanečním vystoupením body drummingu, které vyvrcholilo vypuštěním barevných konfet. Následoval proslov generálního ředitele společnosti v České republice, pana Tomáše Hrušky, který poté ocenil zaměstnance, kteří v letošním roce oslavili kulaté pracovní jubileum ve firmě. Jednalo se o lidi, kteří ve společnosti působí 10, 15, 20 a dokonce i 25 let. Každý z oslavenců obdržel sošku se svým vlastním portrétem, speciálně vyhotovenou pro tuto příležitost.


126.jpg

Večírek svým vystoupením zpestřila skupina Joybox, která zpívala známé české a slovenské hity. Přítomní hosté si mohli zahrát v barevném casinu, kde mohli zkusit štěstí v ruletě, black jacku nebo v kostkách. Dále byl připraven facepainting, barevný fotokoutek a samozřejmě výborný raut s vybranými delikatesami. V pozdějších nočních hodinách vystřídal skupinu Joybox DJ, který dále hrál k poslechu i k tanci. Večírek končil až v brzkých ranních hodinách.

170.jpg

Slavnostní a VIP eventy

Slavnostní event u příležitosti vyhlašování a předávání ocenění nejlepší z realit za účasti České televize. Akce se konala v prostorách ČNB – Plodinové burzy a zúčastnilo se jí na 240 hostů. Tuto významnou akci organizujeme každoročně již od roku 2008.

 

20 let v plné síle


Slavnostní event u příležitosti 20. výročí působení společnosti na Českém trhu. Připomínka původních hodnot a holandských tradic. Eventová akce se konala v prostorách Sovových Mlýnů v Praze a byla koncipována pro 600 osob.


Podpora vztahů se zákazníky

Budovat a podporovat kladné vztahy se zákazníky, utužovat je a hýčkat, by mělo patřit k prioritám každé firmy. Znát své zákazníky, jejich potřeby, přání a nákupní zvyklosti, umožňuje společnosti lépe pochopit jejich chování. Na základě toho lze připravit vhodnou firemní strategii. Do kategorie podpory vztahů se zákazníky spadají společenské akce, eventy, incentivní či věrnostní programy.

Společenské akce a eventy

Společenská akce či event je firemní událost, která v sobě zahrnuje určitou dávku formálnosti. Obvykle mívá podobu slavnostního rautu a banketu, filmové či divadelní premiéry, plesu, módní přehlídky apod.

Proč dělat společenské akce a eventy?

Společenská akce je ideálním prostředkem k utužení vztahů se zákazníky či klienty. Může sloužit též jako poděkování za spolupráci.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl vybereme vhodný typ společenské akce, připravíme kompletní program a scénář, navrhneme vhodný prostor, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Incentivní a věrnostní programy

Byť definice je vnímána rozostřeně, mělo by se jednat především o motivační akce, které podporují loajalitu zákazníků, klientů nebo dodavatelů. Aby byl efekt motivace co nejvyšší, pořádají se většinou v zahraničí. Často, i když ne výhradně, bývají kombinované s pracovním nebo odborným programem. Programy jsou vícedenní, obvykle 4-6 denní, pokud se nejedná o exotickou destinaci.

Proč dělat incentivní a věrnostní programy?

Incentivní programy jsou finančně náročné, ale míra zážitků a emocí je vysoká. Proto jsou u zákazníků či klientů oblíbené a velmi efektivní.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl akce vybereme vhodnou destinaci, připravíme program, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Naše know how - slovník pojmů


Video mapping

 

Nový způsob videoprojekce na fasády budov nebo jiné objekty. Promítané video, které přesně respektuje rysy původního objektu, dokáže vizuálně modifikovat původní tvary a lidské oko zmást natolik, že uvidíte to, co jste ještě neviděli.

 

Watchout

 

Technologie, která překračuje dřívější technické limity a umožňuje vytvořit senzační visuální zážitek! Je schopen pracovat s téměř všemi zvukovými a obrazovými formáty v reálném čase. Využívá plné rozlišení každého z projektorů, plazmových či LED obrazovek, což zaručuje jedinečnou kvalitu obrazu. Do show je možno integrovat nejen powerpointové prezentace, ale i přímý přenos obrazu z připojené kamery.

OKODOM

 

Ideální kopulové stany pro originální a kreativní eventy.

QR kod

 

QR kód je čtvrecová variace čárového kódu, která ovšem obsahuje mnohem více informací. Princip je v tom, že když na příslušný kód zamíříte svůj telefon, tak se Vám objeví zákodovaný vzkaz. Základní podmínkou je, aby příjemce měl správný typ telefonu a v něm stažený příslušný software.

 


Fog screen

 

Efektní projekční stěna, založená na vodní bázi na kterou lze promítat logo či jakýkoli jiný obraz. Stěny se můžete dotknout, stát v ní nebo skrze ní projít.

 


Advee robot

 

Sympatický mobilní reklamní robot. Netradiční nástroj pro multimediální prezentaci, která zaujme nejen svým vzhledem.

 

BossaBall

 

Nový, neokoukaný a atraktivní míčový sport.

 

Dreamoc

 

Unikátní 3D displej, který představuje inovativní a atraktivní formu vizuální prezentace produktu.

 

Human Joystick

 

Interaktivní hra na plátně či obrazovce, která je ovládána pohybem rukou přítomných hostů v sále, bez pomoci jakéhokoli dalšího ovladače.

 

 

Kontakt

 

EVENT ARENA s.r.o.            

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Havlíčkovo nám. 2/189

130 00, Praha 3

 

+420 284 019 180

 

IČO: 26177668

DIČ: CZ26177668