so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event AXA Česká republika

AXA Česká republika


Event Arena organizovala konferenci pro společnost AXA Česká republika

 

Eventová agentura Event Arena opět realizovala pro firmu AXA Česká republika výroční konferenci pro interní prodejce. Jedná se o každoroční setkání, jehož cílem je zhodnocení uplynulého období a představení plánů na další rok. Současně slouží konference jako místo pro setkání všech zaměstnanců a zároveň je zde i prostor pro neformální zábavu, jako poděkování za celoroční práci.

 


DAF_2127.jpg

Akce se konala 18. února 2016 a zúčastnilo se jí na 600 hostů, a to jak z České republiky, tak ze Slovenska. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení.   


DAF_2075.jpg

Konference nesla podtitul AXA Plná hvězd a skládala se ze dvou částí, a to formální pracovní a neformální zábavní. Celý program probíhal na výstavišti Flora v Olomouci. Pracovní část se sestavovala z několika bloků prezentací  jednotlivých regionálních ředitelů a oddělení společnosti. Event Arena připravila pro AXU také řadu prezentací a předělových videí. Součástí konference bylo udělování cen nejlepším pracovníkům za jejich celoroční práci. Oceňování pracovníků probíhalo v duchu velkého světa filmu. Nejlepší zaměstnanci se tak na chvíli stali hvězdami stříbrného plátna – celebritami, které každý obdivuje a vzhlíží k nim.


DAF_2688.jpg

V rámci večerní party vystoupil a zazpíval Peter Nagy se svou kapelou. Následně hosty potěšil koncert skupiny Buty. Vzhledem k filmové tématice celé akce si hosté mohli v rámci večerního programu vyzkoušet různé aktivity. Připraveni byli profesionální filmoví maskéři, hairstylisti nebo filmový kvíz. Vybrané delikatesy mohli zájemci ochutnat v rámci stánků s molekulární kuchyní.


DAF_2586.jpg

Nechyběl ani stánek s popcornem, ochutnávkou zmrzliny nebo speciálním barem s umíchanými drinky notoricky známých z filmových pláten. Nezbytnou součástí večerního programu byl fotokoutek, kde se zájemci mohli nechat zvěčnit v různých filmových kostýmech. O zábavu se do pozdních ranních hodin se staral DJ, který hrál k poslechu i tanci.


DAF_2705.jpg

Event Arena získala ocenění Czech Business Superbrands 2016

 Ocenění Business Superbrands  2016 předané z rukou ředitele Czech Superbrands Romana Sovjáka rozveselilo i zástupce eventové agentury Event Arena, jednatele Norberta Pýchu (vpravo) a ředitelku produkce Kateřinu Horynovou. Event Arena, která má za sebou nespočet úspěšně realizovaných akcí různého charakteru, má pro rok 2016 dobře nakročeno.


Přebírání ocenění SuperBrands.jpg

 

Společnost Event Arena získala, jako jediná eventová agentura na českém trhu, prestižní ocenění Superbrands 2016 v kategorii „Czech Business“. Cenu uděluje každoročně organizace Superbrands Business Brand Council. Event Arena tak potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, kde patří mezi špičky v oboru, a to již 15 let. Titul Supebrands je znakem uznání a vynikajícího postavení značky. Pečeť Superbrands získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci stotožňují a mají k nim osobní vztah. Program Superbrands vznikl v roce 1995 ve Velké Británii, v České republice uděluje ocenění od roku 2013.

“Získání titulu Superbrands si velice vážíme, je to ocenění nejen značky jako takové, ale především naší dlouholeté práce a pozitivní zpráva směrem k našim stávajícím I pontenciálním klientům, že svému byznysu rozumíme a děláme jej dobře”, říká Norbert Pýcha, jednatel a spolumajitel Event Areny.

Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.


O společnosti Event Arena
Event Arena je přední eventová agentura působící na českém trhu od roku 2000. Za tuto dobu uspořádala pro své klienty více než 1 800 eventů nejrůznějšího charakteru. Nabízí kompletní přípravu a realizaci akcí na klíč na nejvyšší úrovni. Svým zákazníkům nabízí kromě Event Managementu také služby v oblasti DMC, poradenství v oblasti event marketingu a aktivační či sales promo aktivity. Více informací na www.eventarena.cz

Superbrands Česká republika


Od roku 2014 jsou značky vyhodnocovány nejen v kategorii spotřebitelských, ale také v oblasti podnikatelských či průmyslových (B2B) značek. Zatímco první z nich jsou veřejně známé a spotřebitelé se s nimi setkávají den co den v maloobchodním sektoru či sektoru služeb, podnikatelské značky jsou důležitými hráči ve specializovaných odvětvích průmyslu, zemědělství a obchodu. Spotřebitelské a podnikatelské Superbrands daného roku představují absolutní špičku mezi konkurencí. Titulem Superbrands vyslovujeme obdiv a skládáme upřímnou poctu jejim výsledkům v oblasti budování úspěšné značky. Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu a prezentovat příklady hodné následování pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a inspirovali od nejlepších. Za tímto účelem pořádá organizace Superbrands pro oceněné značky každoročně společný PR a mediální program, do kterého jsou pozvány výhradně značky oceněné titulem Superbrands a Business Superbrands daného roku.

 

Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Havlíčkovo nám. 2/189
130 00, Praha 3

+420 284 019 180

IČO: 26177668
DIČ: CZ26177668