čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Event Arena získala ocenění Czech Business Superbrands 2016

Event Arena získala ocenění Czech Business Superbrands 2016


Event Arena získala ocenění Czech Business Superbrands 2016

Společnost Event Arena získala, jako jediná eventová agentura na českém trhu, prestižní ocenění Superbrands 2016 v kategorii „Czech Business“. Cenu uděluje každoročně organizace Superbrands Business Brand Council. Event Arena tak potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, kde patří mezi špičky v oboru, a to již 15 let. Titul Supebrands je znakem uznání a vynikajícího postavení značky. Pečeť Superbrands získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci stotožňují a mají k nim osobní vztah. Program Superbrands vznikl v roce 1995 ve Velké Británii, v České republice uděluje ocenění od roku 2013.

 

 

“Získání titulu Superbrands si velice vážíme, je to ocenění nejen značky jako takové, ale především naší dlouholeté práce a pozitivní zpráva směrem k našim stávajícím I pontenciálním klientům, že svému byznysu rozumíme a děláme jej dobře”, říká Norbert Pýcha, jednatel a spolumajitel Event Areny.

Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

 

 

O společnosti Event Arena

Event Arena je přední eventová agentura působící na českém trhu od roku 2000. Za tuto dobu uspořádala pro své klienty více než 1 800 eventů nejrůznějšího charakteru. Nabízí kompletní přípravu a realizaci akcí na klíč na nejvyšší úrovni. Svým zákazníkům nabízí kromě Event Managementu také služby v oblasti DMC, poradenství v oblasti event marketingu a aktivační či sales promo aktivity. Více informací nawww.eventarena.cz

 

Superbrands Česká republika

Od roku 2014 jsou značky vyhodnocovány nejen v kategorii spotřebitelských, ale také v oblasti podnikatelských či průmyslových (B2B) značek. Zatímco první z nich jsou veřejně známé a spotřebitelé se s nimi setkávají den co den v maloobchodním sektoru či sektoru služeb, podnikatelské značky jsou důležitými hráči ve specializovaných odvětvích průmyslu, zemědělství a obchodu. Spotřebitelské a podnikatelské Superbrands daného roku představují absolutní špičku mezi konkurencí. Titulem Superbrands vyslovujeme obdiv a skládáme upřímnou poctu jejim výsledkům v oblasti budování úspěšné značky.  Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu a prezentovat příklady hodné následování pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a inspirovali od nejlepších. Za tímto účelem pořádá organizace Superbrands pro oceněné značky každoročně společný PR a mediální program, do kterého jsou pozvány výhradně značky oceněné titulem Superbrands a Business Superbrands daného roku.


Kontakt pro více informací:

Norbert Pýcha, jednatel

Event Arena, s.r.o.

Tel.: +420-284 019 180

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.eventarena.cz

Podpora vztahů se zákazníky

Budovat a podporovat kladné vztahy se zákazníky, utužovat je a hýčkat, by mělo patřit k prioritám každé firmy. Znát své zákazníky, jejich potřeby, přání a nákupní zvyklosti, umožňuje společnosti lépe pochopit jejich chování. Na základě toho lze připravit vhodnou firemní strategii. Do kategorie podpory vztahů se zákazníky spadají společenské akce, eventy, incentivní či věrnostní programy.

Společenské akce a eventy

Společenská akce či event je firemní událost, která v sobě zahrnuje určitou dávku formálnosti. Obvykle mívá podobu slavnostního rautu a banketu, filmové či divadelní premiéry, plesu, módní přehlídky apod.

Proč dělat společenské akce a eventy?

Společenská akce je ideálním prostředkem k utužení vztahů se zákazníky či klienty. Může sloužit též jako poděkování za spolupráci.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl vybereme vhodný typ společenské akce, připravíme kompletní program a scénář, navrhneme vhodný prostor, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Incentivní a věrnostní programy

Byť definice je vnímána rozostřeně, mělo by se jednat především o motivační akce, které podporují loajalitu zákazníků, klientů nebo dodavatelů. Aby byl efekt motivace co nejvyšší, pořádají se většinou v zahraničí. Často, i když ne výhradně, bývají kombinované s pracovním nebo odborným programem. Programy jsou vícedenní, obvykle 4-6 denní, pokud se nejedná o exotickou destinaci.

Proč dělat incentivní a věrnostní programy?

Incentivní programy jsou finančně náročné, ale míra zážitků a emocí je vysoká. Proto jsou u zákazníků či klientů oblíbené a velmi efektivní.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl akce vybereme vhodnou destinaci, připravíme program, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Naše know how

Xindl X

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista. Ve své hudbě kombinuje hiphopové frázování s folkem, jazzem a blues.

 Tomáš Klus

Český zpěvák a autor písní. Navazuje na domácí písničkářskou tradici a svou tvorbu a interpretaci neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. V návaznosti na naši písničkářskou tradici se ve svých textech nebrání komentování situace ve společnosti.

Miro Žbirka

 Miroslav „Meky“ Žbirka je slovenský zpěvák a skladatel. Spoluzaložil skupinu Modus a v roce 1981 se vydal na sólovou dráhu. V roce 1982 se stal prvním slovenským Zlatým slavíkem.

 Tereza Kostková

Vystudovala pedagogickou školu a vyšší odbornou hereckou školu. Hrála v divadle v Chebu. Nyní je v angažmá Divadla pod Palmovkou. Působila společně s Markem Ebenem coby moderátorka taneční show České televize StarDance. Kromě toho vystupuje také televizních seriálech.

Petr Vondráček

Petr Vondráček je herec, moderátor a hudebník. Vystupuje především s kapelou Lokomotiva.

Petr Vágner

Český herec a moderátor. Hraje v divadle, televizních seriálech a věnuje se dabingu. Moderuje také v rádiu. 

Pivovar Dalešice

Legendární pivovar filmových Postřižin, pivovar Dalešice, se nachází nedaleko Třebíče. V jeho prostorách se nachází hotel, restaurace a muzeum. Pivovar nabízí zázemí pro konání nejrůznějších firemních, kulturních a soukromých akcí.

 

Event Arena organizovala pro společnost Novartis Výroční konferenci spojenou s teambuildingem

 

Eventová agentura Event Arena organizovala pro společnost Novartis setkání pro jejich zaměstnance. Jednalo se o akci, která se konala v lednu loňského roku v Brně. Event byl určen všem zaměstnancům společnosti a jeho cílem bylo zhodnocení dosažených výsledků a zároveň poděkování za jejich usilovnou práci.


e1.jpg

 

Program se skládal z neotřelých sportovních disciplín mírného stupně fyzické náročnosti. Účastníci si tak vyzkoušeli třeba metanou, frisbee, stavbu věže nebo luštění hádanek a rébusů. Celý doprovodný program, byl připraven též pod taktovkou Event Areny.

ev5.jpg

Vyvrcholením celého doprovodného programu bylo stanovení nového Českého rekordu. V duchu Járy Cimrmana účastníci ustanovili rekord v počtu běžců s kufrem vyběhnuvších v jeden moment. Zápis rekordu garantoval správce oficiální České knihy rekordů. Večerní party zpestřil DJ Adam Nedvídek, který si pro účastníky připravil zábavu v podobě videodiskotéky.  

ee4.jpg

 

První Live! Conference 2015 v Bratislavě, na které vystoupil i Norbert, byla super. Pochvalu zaslouží i celé Event Expo, v rámci kterého se konference konala.

 

Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Havlíčkovo nám. 2/189

130 00, Praha 3

 

+420 284 019 180

IČO: 26177668

DIČ: CZ26177668