so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Rodinný den Wrigley

Rodinný den Wrigley

V roce 2000 Norbert Pýcha a Katka Horynová založili s velkou dávkou entuziazmu a přiměřenou mírou zkušeností produkční agenturu ARENA Conference Services s.r.o. V průběhu let z ní vytvořili jednu z největších specializovaných agentur na pořádání eventů a firemních akcí. Na podzim roku 2008 byl její název změněn na EVENT ARENA, aby byl patrný posun v záběru jejích aktivit. V EVENT ARENĚ realizujeme projekty z oblasti firemních akcí a eventů, konferencí, incentivních programů, sportovních akcí a teambuildingů. Za dobu našeho působení jsme pro naše klienty připravili v tuzemsku i zahraničí stovky akcí.

 

 Proč vůbec pořádat event?

I když pod pojmem event nebo firemní akce se "ukrývá" celá škála akcí, často slyšíme že „Event je mejdan“. Proč tedy utratit z marketingového rozpočtu peníze na „mejdan“, když je možné je utratit za pěkný billboard nebo líbivou reklamu v novinách? V marketingovém mixu je samozřejmě potřeba myslet na všechny typy BTL a ATL aktivit, ale EVENT je o emoci a o osobním setkání s cílovou skupinou. To je výhoda, kterou jiná reklamní aktivita těžko přinese a kolikrát dobře udělaný „mejdan“ udělá víc práce, než kampaň vedená klasickou metodou...

Proč pořádat eventy s agenturou?

Vnímáme pořádání eventů jako jakoukoliv jinou službu. Pokud máte pocit, že už Vám přerůstají vlasy, můžete si je ostříhat sami, dojít k nejbližšímu holiči na roh anebo zajít do značkového kadeřnictví. Stejné je to u organizování eventů. Skutečně mnoho firemních akcí eventů si firmy pořádají sami a je to v pořádku. Co agentura nabízí, je že dokáže na základě svého know-how přesněji, nezatíženě definovat cíl eventu, lépe vybrat správný typ, poskytne prověřené dodavatele a ručí za výsledek akce. Toto vše Vám šetří drahý čas. Agentura také může změřit změřitelné parametry, na co klienti často zapomínají.

Proč pořádat eventy s EVENT ARENOU?

Na trhu je jistě kvalitní konkurence, přesto jsme přesvědčeni, že jsme se nestali přední eventovou agenturou náhodou. Čím se můžeme chlubit?

  • zkušenosti od roku 2000

  • klienti se k nám vracejí

  • výborné doložitelné reference

  • úspěšná realizace stovek akcí

  • Naše motto: „S chutí do akcí“ je na nás vidět. Svoji práci máme rádi.

 

Podpora vztahů se zaměstnanci

Aktivity, které budují dobré vztahy se zaměstnanci, patří do tzv. interní komunikace. Jedná se o komunikaci, která prostřednictvím různých kanálů motivuje zaměstnance a podporuje jejich loajalitu. Společnostem, které se o své lidi starají a hýčkají si je, jsou odměnou výkonní a spokojení zaměstnanci.

Společenské akce a eventy

Společenské akce a eventy pro zaměstnance mívají podobu vánočního večírku, firemních party, plesů, dětských dnů či family víkendů.

Proč dělat společenské akce a eventy pro zaměstnance?

Tyto akce slouží zpravidla jako poděkování zaměstnancům za jejich celoroční práci a mají je motivovat k dalším výkonům.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na počet, zařazení zaměstnanců a firemní kulturu, vybereme vhodný typ společenské akce, připravíme kompletní program a scénář, navrhneme vhodný prostor, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Interní konference

Většina z nás si umí představit, co je to konference. Řady stolů, řady židlí, předsednický stůl, obrazovky všude kolem. Skutečně většinou nejde o kreativitu, ale o perfektní fungování celé akce, i když je možné odborný program zpestřit kreativním přístupem. Interní konference se pořádají pouze pro zaměstnance.

Proč dělat interní konference?

Interní konference slouží vedení společnosti jako komunikační kanál, prostřednictvím kterého sdělují svým zaměstnancům zásadní informace. Na takovéto konferenci se zpravidla shrnuje a vyhodnocuje uplynulé období, předkládá roční strategie či se představují zásadní kroky, které se týkají všech lidí ve firmě.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

Připravíme předkonferenční servis, rozešleme pozvánky, zajistíme technické zázemí, kompletní dopravní služby, cateringové služby, tlumočnický servis, hostesky, welcome desk, registraci, doplňkový kulturní program. Ve spolupráci s vedením společnosti zformulujeme interní sdělení a postaráme se o jeho doručení zaměstnancům. A to nejen prostřednictvím konference, ale i dalších kanálů, jako je interní časopis, intranet či nástěnky. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Incentivní programy

Byť definice je vnímána rozostřeně, mělo by se jednat především o motivační akce, které podporují loajalitu zaměstnanců. Aby byl efekt motivace co nejvyšší, pořádají se většinou v zahraničí. Často, i když ne výhradně, bývají kombinované s pracovním nebo odborným programem. Programy jsou vícedenní, obvykle 4-6 denní, pokud se nejedná o exotickou destinaci.

Proč dělat incentivní programy

Incentivní programy jsou finančně náročné, ale míra zážitků a emocí je vysoká, proto jsou u zaměstnanců oblíbené a velmi efektivní. Často bývají udělovány za odměnu.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na tým zaměstnanců vybereme destinaci, připravíme vhodný program, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Teambuildingy

Mnoho lidí děsí představa, že v rámci teambuildingu budou viset hlavou dolů v deseti metrové výšce nebo že půjdou tři dny pěšky přes les. Společným prvkem všech teambuildingů je poskytnout týmu společný zážitek. Čím je intenzivnější, tím je silnější. Ovšem i odpolední aktivity na louce sto metrů od hotelu mohou splnit svůj účel. Podle analýzy stávající situace a stanovení cílů teambuildingu jsou vybrány vhodné aktivity, ať se již jedná o "icebreakers", vysoká lana, týmové strategické hry apod.

Proč dělat teambuilding?

Je to jedinečný nástroj, který má firma k dispozici, když chce upevnit mezilidské vztahy v kolektivu, "zmapovat" vazby mezi členy týmu nebo vyřešit aktuální komunikační krizi.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na účastníky a očekávaný cíl akce zvolíme správný typ teambuildingu, připravíme kompletní program a scénář. Vybereme vhodnou lokalitu a zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Event Arena organizovala rodinný den pro společnost Wrigley v Poříčí nad Sázavou

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Wrigley rodinný den pro zaměstnance a jejich děti. Akce se konala na louce v blízkosti továrny společnosti v Poříčí nad Sázavou. Cílem akce bylo připravit pro hosty den plný zábavy, atrakcí a netradičních soutěží. Zaměstnanci a rodinní příslušníci měli možnost také navštívit s průvodci továrnu a podívat se, jak se vyrábí oblíbené cukrovinky.

WO5N3680.jpg

Celodenní event nesl podtitul „Ostrov pokladů“. Event Arena měla na starosti event od vymyšlení konceptu, přes veškeré přípravy, samotnou realizaci až po jeho vyhodnocení. V průběhu celého dne navštívilo akci na dva tisíce dětí a dospělých.  

WO5N3727.jpg

Akce se konala 6. června 2015. Pro přítomné hosty byly připraveny soutěžní i nesoutěžní aktivity. Děti v rámci programu například skládaly pirátskou zkoušku zručnosti, stavěly maják nebo vázaly uzly. Kromě soutěží a exkurzí do továrny si mohly návštěvníci vyzkoušet a zažít na vlastní kůži další hry a nejrůznější atrakce, které pro ně byly nachystány v celém areálu. Děti obdržely při příjezdu hrací kartu, do které v průběhu dne sbíraly razítka, která mohly následně proměnit za drobné dárky.


WO5N3908.jpg

Své vystoupení měly pro hosty nachystané dvě kapely. Hlavní hvězdou dne byla skupina Pískomil se vrací. Pro návštěvníky zahrála a zazpívala také skupina Mother´s angels. Pro nejmenší děti byly připravené jednoduché soutěže, face painting či skákací hrady.


WO5N4072.jpg

Větší holky a kluci si pak mohli vyzkoušet svou zručnost například při malbě na tašky nebo poznat tvz. ubrouskovou techniku. Moderace celodenního eventu se ujal Pavel Cejnar.

WO5N4367.jpg

BLUE s námi na COLOURS

Festival Colours of Ostrava - byli jsme tam i my na rikšách Emotikona smile.

Sice velké horko, ale bylo to úžasné! Spokojení zákazníci naší služby pro Blue a unikátní atmoféra tohoto festivalu přinesla jedinečný zážitek všem zúčastněným. Děkujeme!