so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event Konference pro Wüstenrot

Konference pro Wüstenrot

Event Arena slaví úspěchy

 

Společnost Event Arena získala, jako jediná eventová agentura na českém trhu, prestižní ocenění Superbrands 2016 v kategorii „Czech Business“. Cenu uděluje každoročně organizace Superbrands Business Brand Council. Event Arena tak potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, kde patří mezi špičky v oboru, a to již 15 let. Titul Supebrands je znakem uznání a vynikajícího postavení značky. Pečeť Superbrands získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci stotožňují a mají k nim osobní vztah. Program Superbrands vznikl v roce 1995 ve Velké Británii, v České republice uděluje ocenění od roku 2013.

 

 

 

Norbert Pýcha, jednatel a spoumajitel Event Areny říká, že získání titulu Superbrands je především pozitivní zpráva směrem ke stávajícím I pontenciálním klientům v tom smyslu, že lidé v Event Areně svému byznysu rozumí a dělají svou práci dobře. Titul superbrands však není jediný úspěch Event Areny. Po patnácti letech fungování agentury na českém trhu hodnotí a rekapituluje Norbert Pýcha i další atributy úspěchu této firmy.

 

Kreativita, stabilita a lidé jsou klíčem úspěchu

Našim zákazníkům nabízíme záruku kvality, perfektně a poctivě odvedené práce na každém eventu, a to od fáze vymyšlení konceptu, přes přípravu až po samotnou realizaci a vyhodnocení. Klienti jsou stále náročnější a nechtějí nudné konference či vánoční večírky. Požadují od nás, aby právě ten jejich event byl jedinečný, odlišoval se od ostatních, aby se na něj dlouho vzpomínalo. Kreativita je alfou a omegou práce v tomto oboru a klienti ji od nás přímo vyžadují. Jsme přesvědčeni, že naši zákazníci nás oslovují právě proto, že vědí, že vždy přijdeme s řešením, které je originální a má nápad. Tato kombinace pak dokáže celý event pozvednout a dodat mu větší šmrnc.

 

Dalším důležitým prvkem je určitá stabilita firmy na trhu. Jsme hrdí na to, že máme stabilní portfolio klientů, kteří s firmou dlouhodobě spolupracují, případně se k nám po čase zase vrací. Zároveň jsme potěšeni, když se nám podaří, například v rámci výběrového řízení, přesvědčit klienta, který roky spolupracoval s konkurenční agenturou, aby zakázku svěřil nám. Když je tento klient spokojený a po zrealizované akci nám děkuje, chválí nás a s příští zakázkou nás opět osloví, je to pro nás ta nejlepší odměna.

 

Ovšem nejen klienti jsou klíčem k úspěchu agentury. Věřím a jsem o tom přesvědčen, že Event Arena je oblíbená i pro příjemnou a přátelskou atmosféru uvnitř firmy, která se projevuje i navenek při samotné práci pro klienty. Profesionální a zároveň lidský přístup je kombinace, která velmi dobře funguje při jakékoli spolupráci. Je mi jasné, že to může znít jako otřepané klišé, ale lidi v Event Areně práce baví, dělají ji s radostí a na výsledku je to vidět. Tento fakt podtrhuje také to, že agenturní tým je roky stabilní a nedochází k časté fluktuaci, jako tomu bývá v jiných firmách tohoto typu.

 

 

 

Event Arena organizovala konferenci pro společnost Wüstenrot Česká republika

 

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Wüstenrot Česká republika výroční konferenci pro finanční poradce společnosti. Jedná se o každoroční setkání, jehož cílem je zhodnocení uplynulého období a představení plánů na další rok. Současně slouží konference jako místo pro setkání všech kolegů z celého regionu a centrály společnosti a zároveň je zde i prostor pro neformální zábavu, jako poděkování za celoroční práci.


Akce se konala 18. února 2016 a zúčastnilo se jí na 500 hostů z celé České republiky. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení.   

Konference nesla podtitul V Rytmu Wüstenrot a skládala se ze dvou částí, a to formální pracovní a neformální zábavní. Celý program probíhal v hotelu Clarion v Praze. Pracovní část se sestavovala z několika bloků prezentací  jednotlivých zástupců společnosti z různých oddělení. Součástí konference bylo udělování cen nejlepším pracovníkům za jejich celoroční práci. V průběhu konference vystoupila formace Groove Army se svým bubenickým lídrem Tokhim a předvedli hostům jedinečnou bubenickou show připravenou přímo pro tuto akci. Po vystoupení následoval bubenický workshop do kterého se s chutí zapojili všichni v sále.

Večerní část probíhala již v čistě neformálním duchu. Přítomným hostům zazpívala kapela Lightmotif, která zahrála v několika blocích. Téma „V rytmu“ se však prolínalo i dalším programem. Hosté se mohli zvěčnit ve fotokoutku plném bláznivých rekvizit a vychutnat si vybrané delikatesy z připraveného rautu. Mimo koncertu kapely hrál na akci také DJ Enzym a celou akci moderoval Nasty aliaz Petr Cerha.  


arena.jpg

Even Arena je eventová agentura, jejímž cílem je vytvářet a zajišťovat pro své klienty komplexní služby v oblasti organizace kulturně - společenských aktivit.

 Na trhu je jistě kvalitní konkurence, přesto jsme přesvědčeni, že jsme se nestali přední eventovou agenturou náhodou. Čím se můžeme chlubit?

  • zkušenosti od roku 2000

  • klienti se k nám vracejí

  • výborné doložitelné reference

  • úspěšná realizace stovek akcí

  • Naše motto: „S chutí do akcí“ je na nás vidět. Svoji práci máme rádi.

 

Cíle

Naším cílem je i nadále přinášet svým klientům kvalitní a profesionální služby a tak si získávat jejich důvěru, za kterou jsme jim velmi vděční. Zároveň si přejeme, aby byli naši klienti i nadále spokojeni s prací naší eventová agentury a věříme, že budou na naši spolupráci stejně hrdí, tak jak jsme i my.

WAC s.r.o. chce být do budoucna stabilní eventová společnost, která bude přinášet svým klientům nejkvalitnější služby a kreativní nápady.

Rádi bychom se s Vámi podělili o pár obecných poznatků a rád ze světa eventů. Pokud se nemůžete rozhodnout, s kým byste měli spolupracovat na Vašem eventu, dbejte hlavně na to, aby byla Vaše komunikace a sympatie s agenturou co nejlépe. Proto je opravdu důležité, abyste se určitě setkali na osobním rozhovoru, kde se o sobě dozvíte mnohem více. Každý event zda už menší nebo větší je společenská událost, která se většinou neopakuje, měly by Vám na ni zůstat co nejlepší vzpomínky, proto výběr agentury velmi důležitý a měli byste si ji vybrat po její prezentaci na osobním setkání, protože jen tak jsi můžete udělat Váš osobní názor na její kvalitu a sympatie pro další spolupráci. Vzájemná komunikace je velmi důležitá, neboť Vám může ušetřit množství stresů a nedorozumění během samotného eventu. Je to především práce s lidmi a ta vyžaduje velkou dávku trpělivosti, odpovědnosti a hlavně dobrou náladu, aby byla na Vašem eventu co nejlepší atmosféra. Samozřejmě, že toto všechno nelze dosáhnout bez dostatečných zkušeností dané agentury, proto vždy dejte na Vaši intuici při rozhodování. Není proto vhodné, abyste se rozhodli pouze na základě mailové nebo telefonické komunikace dle agenturní nabídky, kde je obtížné zjistit jaké má eventová agentura zkušenosti.


Vnímáme pořádání eventů jako jakoukoliv jinou službu. Pokud máte pocit, že už Vám přerůstají vlasy, můžete si je ostříhat sami, dojít k nejbližšímu holiči na roh anebo zajít do značkového kadeřnictví. Stejné je to u organizování eventů. Skutečně mnoho firemních akcí eventů si firmy pořádají sami a je to v pořádku. Co agentura nabízí, je že dokáže na základě svého know-how přesněji, nezatíženě definovat cíl eventu, lépe vybrat správný typ, poskytne prověřené dodavatele a ručí za výsledek akce. Toto vše Vám šetří drahý čas. Agentura také může změřit změřitelné parametry, na co klienti často zapomínají.


I když pod pojmem event nebo firemní akce se "ukrývá" celá škála akcí, často slyšíme že „Event je mejdan“. Proč tedy utratit z marketingového rozpočtu peníze na „mejdan“, když je možné je utratit za pěkný billboard nebo líbivou reklamu v novinách? V marketingovém mixu je samozřejmě potřeba myslet na všechny typy BTL a ATL aktivit, ale EVENT je o emoci a o osobním setkání s cílovou skupinou. To je výhoda, kterou jiná reklamní aktivita těžko přinese a kolikrát dobře udělaný „mejdan“ udělá víc práce, než kampaň vedená klasickou metodou...

Scénář akce od A po Z

Nevíte si poradit se scénářem Vaší akce, nemáte na to čas nebo jste vyčerpali svoje nápady?

Nabízíme:

• Vytvoření podrobného scénáře akce

• Vytvoření nebo spolupráce na vytvoření námětu akce

• Návrh, tisk a distribuce pozvánek na Vaši akci

Rádi a ochotně Vám pomůžeme, nebo prostě Vám ušetříme čas a celý scénář Vám vypracujeme my. Samozřejmě, že k tomu potřebujeme vědět jaké jsou Vaše představy a požadavky. Využijte našich zkušeností a setkejte se s námi osobně, rádi k Vám přijedeme na osobní prezentaci, případně nám pošlete e-mail s Vašimi dotazy. Jsme tu na to, abychom Vám usnadnili život.

Nabízíme:

  • Výběr nejvhodnějšího místa pro uskutečnění Vaší akce
  • dopravu na různých dopravních prostředcích
  • Ubytování, dopravu pro zúčastněné

 

Eventová agentura Event Arena organizovala nebo se podílela na organizování mnoha kulturně - společenských akcí a sportovních akcí, na různých místech a v různých prostorech.

Výběr správného místa a prostoru je velmi důležitý, protože má velký vliv na atmosféru celé akce. Určitě to není pro vás žádná novinka, ale novinkou může být jeden z našich nápadů nebo typů při jeho výběru.


Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.                                              

Havlíčkovo nám. 2/189                                             

130 00, Praha 3          

                                             

tel:+420-284 019 180

fax:+420-284 019 185

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.