po21062021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event S chutí do akcí

S chutí do akcí

 Pojďte do toho s námi

„Event Arena je pro mě zásadní kus života. Je to byznys, do kterého jsem před lety vložil nejen kapitál, ale taky svoje ideály a sny. Od začátku jsem věřil, že i když to bude těžké, dokážeme v tomto oboru uspět a bude se nám dařit. Dneska mě hřeje u srdce a dmu se pýchou, že jsme to dokázali. Dávno už tahle firma předčila má nejsmělejší očekávání. Věřím a vím, že Event Arena má v sobě další potenciál a těším se na vše další, co mi život s ní přinese.“

 

 

-       Norbert Pýcha, zakladatel a spolumajitel Event Areny, jednatel

„Práce „evenťáka“ není pro každého. Je to profese, ke které musíte mít láskyplný vztah, musí vás bavit a být vaším koníčkem. Tedy spíš koněm…Je to práce pro silné jedince, snílky, nadšence, dobrodruhy, hračičky a blázny. Přesně pro mě! Event Arena je pro mě každodenní inspirace, adrenalin, vášeň, zábava, radost, hrdost. Zkrátka moje srdcovka.“

   -       Kateřina Horynová, zakladatelka a spolumajitelka Event Areny, kreativní ředitelka a ředitelka produkce

 HISTORIE

Společnost Event Arena byla založena v roce 2000 Kateřinou Horynovou a Norbertem Pýchou. Původní agentura o dvou lidech, kteří věřili svým schopnostem a snům, se postupně rozrůstala a získávala si své zákazníky a místo na trhu. Firma vznikla pod názvem Arena Conference Services a její hlavní činností byla realizace konferencí. Postupem času získávali Norbert s Kateřinou stále více zkušeností a s nimi i poptávek na organizaci jiných druhů eventů, než byly konference. To je v roce 2009 vedlo k přejmenování společnosti na Event Arena, což lépe vystihuje její působení. Do svého portfolia služeb agentura zařadila i organizaci eventů, jako jsou family dny, vánoční večírky, teambuildingy, launche produktů, sales promo aktivity, roadshow či slavnostní VIP eventy apod. Tedy celou arenu eventů. Společnost rostla nejen svým významem, seznamem klientů, ale také počtem zaměstnanců. V současnosti pracuje v Event Areně dvacet stálých zaměstnanců a řada externistů. Za 16 let působení na českém trhu se Event Arena stala jednou z největších eventových agentur a patří mezi špičku ve svém oboru.

 

Event Arena sídlí v Praze a drtivou většinu akcí organizuje v České republice, případně na Slovensku. Nicméně za svou dlouholetou historii zrealizovala agentura několik eventů také v zahraničí. Za hranicemi firma připravuje zejména incentivní akce pro své české klienty.

INOVACE

Pro každého profesionála v oboru, jakým je Event Marketing, je naprostou samozřejmostí a přímo profesní nutností sledovat trendy a novinky v této oblasti. Tuto strategii vyznávají všichni zaměstnanci Event Areny, kteří jsou neustále několik kroků před svými klienty, a díky tomu jim vždy poskytují perfektní servis. To znamená, že je nezbytné sledovat například nově otevřené či zrenovované prostory, lokace, restaurace či trendy v oblasti gastronomie.

 

V průběhu roku profesionálové z Event Areny pravidelně navštěvují domácí oborové akce jako jsou Event Forum, Trend Event nebo různá eventová či marketingová fora, čímž se jim daří být v úzkém kontaktu s dodavateli a nic jim neunikne.

Není to však jen domácí půda, která je pro lidi z Event Areny zdrojem inspirativních podnětů pro realizaci těch nejlepších akcí. Z hlediska technologických vychytávek čerpá tým kreativců novinky z velké části v zahraničí. V tomto směru si v Event Areně oblíbili některé mezinárodní veletrhy, jichž se pravidelně účastní a kde nasávají inspiraci pro své akce. Mezi ty populární s nezapomenutelnou atmosférou patří třeba EIBTM, Confex nebo Imex.

Výhodou těchto veletrhů je především to, že je zde pohromadě řada novinek a technologií, které si může návštěvník ihned na místě vyzkoušet, osahat si, jak fungují a rovnou získat kontakty na dodavatele.

HODNOTA ZNAČKY

Event Arena je značka, která má ve svém oboru mnohaletou historii. Svým zákazníkům nabízí záruku kvality, perfektně a poctivě odvedené práce na každém eventu, a to od fáze vymyšlení konceptu, přes přípravu, až po samotnou realizaci a vyhodnocení. Většina klientů s Event Arenou spolupracuje dlouhodobě, což je pro její zaměstnance jakýmsi vysvědčením, že svou práci dělají dobře.

Svůj podíl na oblibě Event Areny má i příjemná a přátelská atmosféra uvnitř firmy, která se projevuje i navenek při samotné práci pro klienty. Profesionální a zároveň lidský přístup je kombinace, která velmi dobře funguje při jakékoli spolupráci. Může to znít jako otřepané klišé, ale lidi v Event Areně práce baví, dělají ji s radostí a na výsledku je to vidět.

Mezi zákazníky společnosti patří především velké korporace z nejrůznějších odvětví. Nicméně firma realizuje zakázky i pro střední či menší podniky. Vždy záleží na konkrétní poptávce, zadání a také na momentální vytíženosti a kapacitě týmu.

 

Dalším významným prvkem, který charakterizuje značku Event Arena, je bezpochyby kreativita. Klienti jsou náročnější a nechtějí nudné konference či vánoční večírky. Od Event Areny požadují, aby právě ten jejich event byl jedinečný, odlišoval se od ostatních, aby se na něj dlouho vzpomínalo. Kreativita je alfou a omegou práce v tomto oboru a klienti ji přímo vyžadují. V Event Areně jsou přesvědčeni, že je zákazníci oslovují právě proto, že vědí, že vždy přijde tým kreativců z Event Areny s řešením, které je originální a má nápad. Tato kombinace pak dokáže celý event pozvednout a dodat mu větší šmrnc.

KOMUNIKACE A ÚSPĚCHY

O kvalitě značky Event Arena nejvíce vypovídají zrealizované akce a spokojenost s odvedenou prací na straně klientů. Za dobu své existence si značka vypracovala stabilní portfolio klientů, kteří s firmou dlouhodobě spolupracují, případně se k ní zase vrací. Zaměstnance Event  Areny vždy velmi potěší, když se podaří, například v rámci výběrového řízení, přesvědčit klienta, který roky spolupracoval s konkurenční agenturou, aby zakázku svěřil pod křídla této společnosti. Spokojenost klienta po odvedené akci a následné oslovení s příští zakázkou je pro její realizátory z Event Areny tou největší odměnou.

Kateřina Horynová s Norbertem Pýchou jsou nejvíce hrdí na to, že agentura od roku 2000 ušla obrovský kus cesty. Z malé firmy o dvou lidech, jedné kanceláři a tří klientů to dotáhli na dvoupatrovou budovu plnou místností a v nich dvacet stálých zaměstnanců. Každý den do Event Areny chodí poptávky od klientů, firma má své vlastní kreativní oddělení, které je zpracovává a čtyři stabilní produkční týmy, které v podstatě neustále realizují jednu akci za druhou. O tom, že vše skloubit a perfektně zrealizovat, bývá náročné, není pochyb. Ale i díky tomu mohou v Event Areně směle prohlásit, že značka je jedničkou na trhu v oblasti eventů a její lidé vědí, že mají na to si tuto pozici nejen udržet, ale i své služby nadále zlepšovat a zdokonalovat. Ke spokojenosti klientů, i jich samotných.

Dle výše uvedeného jistě nepřekvapí, že se v roce 2015 právě Event Arena stala jedním ze spoluzakladatelů asociace sdružující profesionály v oblasti Event Marketingu a Sales promo, která nese název EMA ČR (Event Marketing Association Czech Republic). Event Arena tak aktivně pomáhá růstu a rozvoji profesionálních standardů v tomto oboru. Jako agentura, která je lídrem na trhu, se snaží nacházet cesty ke spolupráci mezi ostatními členy a zároveň propaguje a reprezentuje Event Marketing před veřejností, médii či subjekty státní správy.

Přestože pro Event Arenu je nejdůležitější spokojenost klientů za odvedenou práci, o kvalitě značky a jejích výsledcích vypovídá i prestižní ocenění Business Superbrands 2016.


SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ PODNIKÁNÍ (CSR)

Event Arena se každoročně snaží podporovat menší charitativní projekty. Většinou v podobě partnerství již existujících a ověřených akcí, které pomáhají dobré věci. Za jeden takový projekt lze jmenovat podporu nevidomých masérů z firmy Novida, kteří pravidelně každé pondělí dochází do agentury a zpříjemňují odpoledne zaměstnancům Event Areny. Event Arena se tak odvděčuje hned dvakrát, nevidomým masérům i svým zaměstnancům.

ZAJÍMAVOSTI

-  2000 – v tomto roce byla dvěma lidmi, Kateřinou Horynovou a Norbertem Pýchou, založena Event Arena (tehdy ještě po názvem Arena Conference Services)

-  Event Arena má na svém kontě více než 1800 zrealizovaných akcí

-  Péčí agentury prošlo za dobu existence 300 klientů/firem

-  V současné době se o klienty Event Areny stará 20 stálých zaměstnanců

Norbert Pýcha

 

„Od roku 2000 jsme

    uspořádali přes 1800 eventů

        pro více než

            300 klientů.“

 

                                                                  

 

 

 

 

 

Norbert Pýcha, jednatel

Event Arena slaví úspěchy. Ručí za kvalitu poctivě odvedené práce na každém eventu

Společnost Event Arena získala, jako jediná eventová agentura na českém trhu, prestižní ocenění Superbrands 2016 v kategorii "Czech Business". Uděluje ho každoročně organizace Superbrands Business Brand Council. Event Arena tak potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, kde patří mezi špičky v oboru, a to již 15 let. Titul je znakem uznání a vynikajícího postavení značky.

Pečeť získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci ztotožňují a mají k nim osobní vztah. V Česku se pečeť uděluje tři roky. "Získání titulu Superbrands je především pozitivní zpráva směrem ke stávajícím i potenciálním klientům. Lidé v Event Areně svému byznysu rozumí a dělají svou práci dobře," říká Norbert Pýcha, jednatel a spolumajitel firmy.

Event Arena potvrdila svou stabilní pozici na eventovém trhu, titul Supebrands je znakem uznání a vynikajícího postavení značky. PečeťSuperbrands získají značky s výbornou pověstí, s jejichž hodnotami se zákazníci ztotožňují a mají k nim osobní vztah. Program Superbrands vznikl v roce 1995 ve Velké Británii, v České republice uděluje ocenění od roku 2013.

Výlet do Bratislavy v květnu se krásně vydařil. Uspořádali jsme velmi povedený event pro našeho klienta HUAWEI v Refinery Gallery - představení nového telefonu Huawei P9. Už máme za sebou úspěšné představení telefonu P6, P7 a nyní P9.

Hlavním bodem programu byla výstava fotografií mladých slovenských fotografů, které byly nafoceny telefonem Huawei P9. Dále jsme přivítali hudební seskupení Fragile. Večer byl laděn do bílé barvy. Moc nás to bavilo.Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Havlíčkovo nám. 2/189

130 00, Praha 3

 

+420 284 019 180

 

IČO: 26177668

DIČ: CZ26177668