so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event LETNÍ PARTY AMAZON

LETNÍ PARTY AMAZON


V roce 2000 Norbert Pýcha a Katka Horynová založili s velkou dávkou entuziazmu a přiměřenou mírou zkušeností produkční agenturu ARENA Conference Services s.r.o. V průběhu let z ní vytvořili jednu z největších specializovaných agentur na pořádání eventů a firemních akcí. Na podzim roku 2008 byl její název změněn na EVENT ARENA, aby byl patrný posun v záběru jejích aktivit. V EVENT ARENĚ realizujeme projekty z oblasti firemních akcí a eventů, konferencí, incentivních programů, sportovních akcí a teambuildingů. Za dobu našeho působení jsme pro naše klienty připravili v tuzemsku i zahraničí stovky akcí.

 

 

Proč vůbec pořádat event?

I když pod pojmem event nebo firemní akce se "ukrývá" celá škála akcí, často slyšíme že „Event je mejdan“. Proč tedy utratit z marketingového rozpočtu peníze na „mejdan“, když je možné je utratit za pěkný billboard nebo líbivou reklamu v novinách? V marketingovém mixu je samozřejmě potřeba myslet na všechny typy BTL a ATL aktivit, ale EVENT je o emoci a o osobním setkání s cílovou skupinou. To je výhoda, kterou jiná reklamní aktivita těžko přinese a kolikrát dobře udělaný „mejdan“ udělá víc práce, než kampaň vedená klasickou metodou...

Proč pořádat eventy s agenturou?

Vnímáme pořádání eventů jako jakoukoliv jinou službu. Pokud máte pocit, že už Vám přerůstají vlasy, můžete si je ostříhat sami, dojít k nejbližšímu holiči na roh anebo zajít do značkového kadeřnictví. Stejné je to u organizování eventů. Skutečně mnoho firemních akcí eventů si firmy pořádají sami a je to v pořádku. Co agentura nabízí, je že dokáže na základě svého know-how přesněji, nezatíženě definovat cíl eventu, lépe vybrat správný typ, poskytne prověřené dodavatele a ručí za výsledek akce. Toto vše Vám šetří drahý čas. Agentura také může změřit změřitelné parametry, na co klienti často zapomínají.

Společenské akce a eventy

Společenské akce a eventy pro zaměstnance mívají podobu vánočního večírku, firemních party, plesů, dětských dnů či family víkendů.

Proč dělat společenské akce a eventy pro zaměstnance?

Tyto akce slouží zpravidla jako poděkování zaměstnancům za jejich celoroční práci a mají je motivovat k dalším výkonům.

V čem Vám může pomoci Event Arena?

S ohledem na počet, zařazení zaměstnanců a firemní kulturu, vybereme vhodný typ společenské akce, připravíme kompletní program a scénář, navrhneme vhodný prostor, zajistíme akci po technické a personální stránce. Následně akci vyhodnotíme a výsledky předáme společnosti.

Proč pořádat eventy s EVENT ARENOU?

Na trhu je jistě kvalitní konkurence, přesto jsme přesvědčeni, že jsme se nestali přední eventovou agenturou náhodou. Čím se můžeme chlubit?

  • zkušenosti od roku 2000

  • klienti se k nám vracejí

  • výborné doložitelné reference

  • úspěšná realizace stovek akcí

  • Naše motto: „S chutí do akcí“ je na nás vidět. Svoji práci máme rádi.

Event Arena organizovala letní party pro společnost Amazon

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Amazon Česká republika letní party pro zaměstnance. Cílem eventu bylo poděkování zaměstnancům za spolupráci a uspořádat pro ně a rodinné příslušníky zábavné a soutěžní odpoledne. Akce nesla podtitul „Setkání u vody“. Akce se konala v areálu Biotopu Radotín, které unikátním přírodním koupalištěm.

AmazonIII.jpg

Biotop je jezero, kde dochází k biologickém způsobu udržování čisté vody, bez chemie, za působení vodních rostlin a přírodních ekosystémů ve filtračních lagunách. Jde o čisté koupání bez chloru. Event Arena měla na starosti event od vymyšlení konceptu, přes veškeré přípravy, samotnou realizaci až po jeho vyhodnocení.

AmazonII (1).jpg

Akce se konala letos 18. června. Pro přítomné hosty byly připraveny nejrůznější atrakce a soutěže. Do nich se mohli zapojit nejen samotné děti, ale i jejich rodiče. Návštěvníci akce obdrželi při příchodu do areálu hrací kartu, do které v průběhu dne sbíraly razítka, která mohly následně proměnit za drobné dárky.

AmazonI (1).jpg

Hosté mohli na místě shlédnout bublinářskou show nebo představení břišní tanečnice. Dále byly přichystány různé dílny na výrobu šperků, vázání květin, malování, apod. Nejmenší děti ocenili skákací hrad, foukačky nebo stavění hradů z písku.

AmazonV (1).jpg

Starší si zase mohli vyzkoušet svou zručnost na slackline, lezecké stěně nebo surf simulátoru. Pro všechny byl připraven výborný catering včetně oblíbené ochutnávky nanuků. Moderace celodenního eventu se ujal Adam Nedvídek, který v pozdějších hodinách zastával také funkci DJ.

AmazonIV (1).jpg

Event Arena organizovala oslavu 25. výročí společnosti Festo

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Festo Česká republika společenský event u příležitosti 25. výročí působení firmy na českém trhu. Cílem akce bylo oslavit toto jubileum v netradičním a zajímavém prostředí a zároveň tak poděkovat za přízeň obchodním partnerům a klientům.

Festo (183 of 47).jpg

Slavnostní event byl připraven v unikátních prostorách čističky odpadních vod v Bubenči. Na výzdobě se velkou měrou podílely produkty firmy, které byly citlivě zasazeny do prostředí eventu a pomocí světel se staly nádhernými dekoracemi a podtrhly tak jedinečnost celého večera.

Festo (67 of 138).jpg

Akce se konala 22. června ve večerních hodinách a nesla podtitul „Inspirováno fantazií“ a zúčastnilo se jí na 200 hostů. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení. Večerem provázel moderátor Tomáš Hanák, která svým humorem umocnil atmosféru slavnostního eventu.  

Festo (42 of 138).jpg

Pro přítomné hosty byl připraven zajímavý doprovodný program. V rámci večera vystoupili akrobaté na šálách, zahrála jazzová kapela a nechyběl ani narozeninový dort. Hosté si mohli s průvodcem prohlédnout zákulisí čističky a strojovny. Podávaly se vybrané kulinářské speciality, ochutnávali se různé druhy rumů a vín. V pozdějších večerních hodinách vystřídal jazzovou kapelu DJ, který hrál k poslechu i k tanci.

Festo (126 of 138).jpg

Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.            

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Havlíčkovo nám. 2/189

130 00, Praha 3

+420 284 019 180

IČO: 26177668

DIČ: CZ26177668

Bez názvu.png