so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Event 25. výročí Reprosam

25. výročí Reprosam

 

Event Arena organizovala oslavu 25. výročí společnosti Reprosam


137.jpg

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Reprosam společenský event u příležitosti 25. výročí působení společnosti na českém trhu. Cílem akce bylo oslavit toto jubileum v elegantním stylu. Jednalo se o večer plný příjemných zážitků a vystoupení.

005.jpg

Event Arena připravila pro zaměstnance, partnery a dodavatele firmy Reprosam exkluzivní event v nádherných prostorách restaurace ZOOM v Praze.


006.jpg

Akce se konala 6. listopadu ve večerních hodinách a zúčastnilo se jí na 200 hostů. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení. Večer zahájila bubenická show a hosty přivítal ředitel společnosti, pan Zbyněk Škvára.   

042.jpg

Pro přítomné hosty byl připraven nevtíravý doprovodný program. V rámci večera předvedl své kuchařské umění Marek Šáda a výborné koktaily míchali uznávaní barmani za pomoci fire show. Slavnostní atmosféru večera dokresloval DJ Sax, který hrál na saxofon a později se staral o hudbu jako DJ.

078.jpg

Ozdobou večera byly nevšední dekorace naaranžované z produktů společnosti, které vyrábí. Osiva, listová zelenina a saláty ve stylových bedýnkách dodávaly celému eventu nádech vvjímečnosti a svěžesti.

Mikulášovo kouzlení

Organizační zajištění mikulášské besídky pro zaměstnance a jejich rodiny. Rodinné odpoledne s bohatým programem pro děti i dospělé v Malostranské besedě. Akce se zúčastnilo 150 osob.

S čerty nejsou žerty

Rodinný den pro VIP klienty společnosti. Firemní akce plná čertů, čertovských soutěží a vystoupení. Event se uskutečnil v areálu zámku Jemniště a byl koncipován pro 800 osob.


Výlet do světa fantazie

Organizace dne otevřených dveří závodu firmy u příležitosti 10. výročí továrny v Uničově. Pro děti i dospělé byl připraven zajímavý program včetně netradičních soutěží. Akci navštívilo 2 000 osob.


Naše know-how

LOKACE

AFI Palace Pardubice

Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu AFI Palace na Masarykově náměstí v centru města. Svým vybavením a celkovou rozlohou téměř 2000 m² je ideálním místem nejen pro konání plesů, koncertů, žánrových hudebních večerů, banketů, rautů, módních přehlídek, firemních oslav, výstav, tanečních kurzů a dalších společenských událostí, ale také kongresů, konferencí, školení a seminářů. Svou variabilitou umožňuje i akce menšího typu jako jsou například oslavy narozenin či svatby.

Design Factory

Design Factory je unikátním a inspirativním místem Bratislavě, který nabízí netradiční prostory pro konání nejrůznějších akcí. Design Factory je vyhledávaným místem pro pořádání koncertů, výstav i firemních eventů.


Dostihové závodiště Velká Chuchle

Areál závodiště ve Velké Chuchli nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních a kulturních akcí. Součástí tribuny jsou salonky různých velikostí a restaurace, kde lze objednat občerstvení. Areál nabízí také velké parkoviště až pro 700 vozů.

Františkánský klášter

Klášter se nachází u kostela Sv. Panny Marie Sněžné v Praze. Refektář Františkánského kláštera je reprezentativní prostor, vhodný pro pořádání společenských akcí či konferencí. Nachází se přímo za budovou hotelu Adria s přímým vstupem z Františkánské zahrady.

Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.

      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Havlíčkovo nám. 2/189

   130 00, Praha 3

   +420 284 019 180

IČO: 26177668mapa event.jpg

DIČ: CZ26177668