čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Fleet Úspora spotřeby PHM

Úspora spotřeby PHM

Společnost LOGIS CARE nabízí systém pro vzdálený elektronický dohled nad vozovým parkem (objekty či zařízeními), který zajišťuje nepřetržitý přehled o pohybu Vašich firemních vozidel a výrazně zjednodušuje administrativu.

Využití systému umožňuje ušetřit významnou část nákladů na správu vozového parku. Dochází ke snížení počtu neefektivních jízd, úspoře spotřeby PHM a k zvýšení efektivnosti práce. Aktivní systém umožní získat slevu na pojistném proti odcizení.

 

sledovani vozu.png

 

 

 

Služba je dostupná 24 hodin denně z jakéhokoliv počítače s přístupem na Internet.

Základní informace a naše cenová nabídka je uvedena na stránkáchwww.online-sledovani.cz

 

Ceny je možné přizpůsobit Vaší konkrétní poptávce.

Náhled do aplikace je možný na adrese: www.logiscare.com po zadání přístupového jména: test a hesla: test

auta na ceste.jpg

Ohledně dalších informací nás můžete kdykoliv kontaktovat na níže uvedených spojeních, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně naší nabídky. Kontaktujte naši zákaznickou linku, kde přímo máte možnost zkonzultovat Vámi požadovaný dotaz jak technické podpory, montáže nebo obchodu.

více nahttp://www.online-sledovani.cz/

+420 211 155 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logis.png

 

Funkce internetového portálu www.logiscare.com

Jednoduchým a rychlým způsobem jsou uživateli internetového portálu www.logiscare.com, po jeho přihlášení zadáním jména a hesla zpřístupněny následující funkce:

navi auto.jpg

 

• zobrazení aktuální pozice všech vozidel vozového parku na kvalitních digitálních mapách s vysokým rozlišením

• možnost v reálném čase zobrazovat veškeré informace nasbírané v minulosti - kniha jízd (začátek a konec jízdy, průměrná rychlost, maximální rychlost, řidič, typ jízdy, atd.) včetně dalších hodnot naměřených přídavnými senzory (okamžitá spotřeba, teplota, otáčky motoru, narušení vozidla apod.)

• existuje možnost práce více uživatelů s nastavitelným víceúrovňovým přístupem

• do map je možné přidat vlastní body zájmu a tím sledovat například dosažení či překročení určené lokality

• při použití nejnovějších webových technologií je možné s mapami v našem systému pohodlně pracovat i při připojení GPRS

 

více nahttp://www.online-sledovani.cz/

+420 211 155 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

sytem navi.jpg

 

Jak systém funguje

Systém LogisCarE pro sledování vozidel v reálném čase se skládá z hardwarové části, kde je využívána palubní počítačová jednotka s volitelným přislušenstvím vybavená SIM kartou, GPS modulem, GSM modulem a síťového operačního střediska, kde se nasbírané informace ukládají a vyhodnocují.

GPS modul zajišťuje určení polohy vozidla + dodává informace o rychlosti, směru pohybu a nadmořské výšce, GSM komunikační modul údaje předává do síťového operačního střediska k vyhodnocení.

 

Data jsou jednotkou archivována do doby, než server potvrdí jejich převzetí. www.logiscare.com

 

Jednotka je aktivní i u nenastartovaného vozidla. Jakmile nainstalovaný senzor (otřesový, náklonový, čidlo narušení prostoru, opuštění zaparkovaného místa) detekuje změnu stavu vozidla, jednotka tuto informaci odešle na server a vyvolá poplach (zašle SMS na předem definované číslo). Všechny senzory, kromě otřesového, jsou volitelné.

 

Monitoring opuštění místa si uživatel nastaví sám přímo v aplikaci.auto pod lupou.jpg

 

U jednotky může být rovněž nainstalovaná čtečka bezdrátových karet. Autorizovaný řidič má u sebe bezdrátovou kartu. V případě, že se vozidlo dá do pohybu nebo se např. otevřou dveře do nákladového prostoru, jednotka sama rozpozná, zda je to řidič nebo zloděj.

 

Kontinuální přenos dat je možné pozastavit, v cizině např. do okamžiku návratu do domovské GSM sítě, šetří se na telekomunikačních poplatcích. Jízdy ze zahraničí se vyčtou z paměti jednotky při návratu do domovské GSM sítě. Náhradním řešením pro sledování vozidla jsou volitelné SMS. V okamžiku kliknutí na příslušnou ikonku v aplikaci server pošle SMS do jednotky, aktivuje se GPS modul, GSM modul pošle data do operačního střediska, kde se data zpracují a zjistí se stav vozidla a jeho poloha na mapě. Jsou k dispozici roamingové SIM karty pro jízdy v zahraničí. Zjištění pozice přes SMS trvá obvykle do minuty.čtečka.jpg

Přenos dat z jednotky do operačního centra je chráněn symetrickým blokovým kryptováním s délkou klíče 128bitů, z operačního centra do webového prohlížeče SSL protokolem jako u internetového bankovnictví. Pro zvýšení bezpečnosti lze generovat jednoznačný kód zasílaný na mobilní telefon uživatele.

 

mapa cesta.jpg

 

Použití kvalitních GPS přijímačů v jednotkách umožňuje určit polohu vozidla s velmi vysokou přesností až na 5 metrů. Přesnost určení polohy vozidla závisí na počtu viditelných družic. Tyto údaje jsou následně zpracovány v síťovém operačním středisku a ve formě přehledných výstupů zpřístupněny uživateli. Zpracované údaje je možno exportovat ve formátech PDF, XLS, XML, a jiných.

více informací o nabídce naleznete na

http://www.online-sledovani.cz/

+420 211 155 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logis.png