so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Fleet Technika sledování vozů

Technika sledování vozů

Společnost LogisCarE působí jak na českém trhu, tak i v dalších zemích západní a východní Evropy od roku 2005 s loňským obratem 12 milionů Kč.

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem specializovaného software pro automatickou tvorbu knihy jízd.

Otimalizaci dopravy s využitím integrovaných digitálních map.

 

auta.jpg

Ohledně dalších informací nás můžete kdykoliv kontaktovat na níže uvedených spojeních, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně naší nabídky. Kontaktujte naši zákaznickou linku, kde přímo máte možnost zkonzultovat Vámi požadovaný dotaz jak technické podpory, montáže nebo obchodu.


čtečka.jpg

Kontinuální přenos dat je možné pozastavit, v cizině např. do okamžiku návratu do domovské GSM sítě, šetří se na telekomunikačních poplatcích. Jízdy ze zahraničí se vyčtou z paměti jednotky při návratu do domovské GSM sítě. Náhradním řešením pro sledování vozidla jsou volitelné SMS. V okamžiku kliknutí na příslušnou ikonku v aplikaci server pošle SMS do jednotky, aktivuje se GPS modul, GSM modul pošle data do operačního střediska, kde se data zpracují a zjistí se stav vozidla a jeho poloha na mapě. Jsou k dispozici roamingové SIM karty pro jízdy v zahraničí. Zjištění pozice přes SMS trvá obvykle do minuty.

 

 

sledovani vozu.png

 

Přenos dat z jednotky do operačního centra je chráněn symetrickým blokovým kryptováním s délkou klíče 128bitů, z operačního centra do webového prohlížeče SSL protokolem jako u internetového bankovnictví. Pro zvýšení bezpečnosti lze generovat jednoznačný kód zasílaný na mobilní telefon uživatele.

 

mapa cesta.jpg

 

Použití kvalitních GPS přijímačů v jednotkách umožňuje určit polohu vozidla s velmi vysokou přesností až na 5 metrů. Přesnost určení polohy vozidla závisí na počtu viditelných družic. Tyto údaje jsou následně zpracovány v síťovém operačním středisku a ve formě přehledných výstupů zpřístupněny uživateli. Zpracované údaje je možno exportovat ve formátech PDF, XLS, XML, a jiných.

 

logicare čidlo.pngPERSONAL

GPS/GSM osobní komunikátor

 • Malé rozměry jednotky

 • Možnost konfigurace jednotky pro různé typy

 • aplikací s úsporou za GSM poplatky

 • Online sledování na základě časové periody,

 • vzdálenosti a směru pohybu

 • Nízká spotřeba a dlouhá životnost

 • Nízká hmotnost a ergonomie

 • Sledování osob, vozidel, domácích zvířat

 • a majetku v reálném čase

 • Množství doplňkového příslušenství

Vlastnosti

 • Vodě odolný

 • Možnost připojení externí baterie 3,5 – 4,5 V

 • Uživatelské / SOS tlačítko

 • Nízká spotřeba, dlouhá životnost baterie

 • Zabudovaný 3osý akcelerometr

 • Plně nastavitelné řízení spotřeby

 

PERSONAL je výkonný vodě odolný GPS tracker malých rozměrů a malé hmotnosti, určený pro sledování vzdálených zaměstnanců / osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase. Na rozdíl od jiných modelů osobních jednotek je vybaven teplotním senzorem a uživatelským tlačítkem velikosti palce, ideálního pro okamžitou reakci na zmáčknutí v případě nouze nebo při běžném použití.

 

logicare čidlo.pngVysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (čas do zjištění první pozice) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 MHz umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na server nebo jiné zařízení. S osobním zařízením PERSONAL můžete komunikovat přes GPRS / GSM sítě nebo pomocí SMS. Jeho zabudovaný tříosý akcelerometr umožňuje velice citlivě detekovat pohyb nebo stání pro tvorbu tras a optimální životnost baterie.

                                 Prohlášení o shodě

                               LogisCarE PERSON

                      je ve shodě s normami 1999/5/ES:

                                                       EMC(GSM) (EN 301 489-1/-7)

EMC(GPS) (EN 301 489-1/-19)

RF(GSM) (EN 301 511)

RF(GPS) (ETS 300 487/A1)

Safety (EN 60950-1 + A11)

Máte zájem o satelitní sledování?

Rádi Vám ze vším poradíme a připravíme pro Vás konkrétní nabídku. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo

na http://www.online-sledovani.cz/

+420 211 155 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logis care.png