so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Fleet Sledování vozidel přes GPS

Sledování vozidel přes GPS

Satelitní sledování vozidel

Služba LogisCarE slouží k monitorování pohybu vozidel a k následnému zpracovávání a vyhodnocování údajů o jejich provozu.

Satelitní sledování vozidla umožňuje monitorovat jeho pohyb a sbírat tak mnoho dat. Díky nim máte přehled o spotřebě paliva, amortizaci vozidla, vyplácení diet a přesčasů. Zvyšuje také šanci na dohledání odcizeného vozu a přináší mnoho dalších výhod.

 
Pro tento měsíc Vám představujeme GPS monitorovací a střežící jednotkou GUARD.
 

Team LogisCarE a.s.

GUARD

 

GSM/GPS alarm s přístupovými identifikačními kartamiautoalarm.jpg

GUARD je unikátní GSM, GPS komunikační jednotka, která slouží pro monitorování a zabezpečení vozidel. Je určena

pro skrytou montáž ve vozidle, kde monitoruje:

• Přítomnost oprávněných identifikačních karet v dosahu.

Stav zapalování, typ jízdy, případně jiné binární vstupy.

GPS pozici, směr a rychlost jízdy.

• Palubní napětí.

• Hodnoty zrychlení vozidla ve 3 osách.

Senzory zabezpečení jako náklon vozu či pohyb v kabině.

 

Jednotka je navržena pro zabezpečení vozidla jako GSM alarm s přístupovými identifikačními kartami a s automatickou tvorbou on-line knihy jízd.

 

Veškeré údaje jednotka ukládá do paměti a současně odesílá na server k dalšímu zpracování a zobrazení uživatelům.

Jednotka rovněž podporuje komunikaci SMS a volání, které se využívají pro odeslání poplachu na mobilní telefon majitele nebo bezpečnostní agenturu, případně v opačném směru k odstavení vozidla nebo nastavení.


gsm klič.jpg

Autoalarm je trvale zastřežen a oprávněnost každé manipulace s vozidlem se ověřuje dotazem na přítomnost přístupové karty. Nezjistí-li se v dosahu vozu žádná oprávněná přístupová karta, vyhlásí se poplach prostřednictvím datového přenosu, SMS a prozváněním. Dosah přijímače přístupové karty je přibližně 5 m. Obvyklá doba úspěšného zjištění karty je do 5 s.

 
 

K autoalarmu je možné připojit náklonové čidlo pro zjištění pokusu o odtažení nebo vyheverování vozidla, mikrovlnné prostorové čidlo pro střežení vnitřního prostoru vozu, kapotové čidlo pro střežení motorového prostoru vozu a nárazové čidlo pro vyvolání poplachu v případě havárie. V autoalarmu je možné také aktivovat interní otřesové čidlo a vyvolat poplach v případě změny polohy vozu.odtah vozu.png

 

Pokud se mění poloha vozu bez přítomnosti ID karty, interní otřesové čidlo umožňuje detekovat poplach. Autoalarm je vybaven tísňovým tlačítkem pro manuální vyvolání alarmu a pro dočasnou blokaci alarmu.

 

Autoalarm může být vybaven imobilizačním relé pro odstavení vozidla. Autoalarm je možné zálohovat externí záložní baterií. Prostřednictvím autoalarmu je možné ovládat i vybrané funkce vozu, např. nezávislé topení.

schéma.jpg

 

Ceny je možné přizpůsobit Vaší konkrétní poptávce.


Team LogisCarE a.s.

PERSONAL

GPS/GSM osobní komunikátor

• Malé rozměry jednotky

• Možnost konfigurace jednotky pro různé typy aplikací s úsporou za GSM poplatky

• Online sledování na základě časové periody, vzdálenosti a směru pohybu

• Nízká spotřeba a dlouhá životnost

• Nízká hmotnost a ergonomie

• Sledování osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase

• Množství doplňkového příslušenství

Vlastnosti

• Voděodolný

• Možnost připojení externí baterie 3,5 – 4,5 V

• Uživatelské / SOS tlačítko

• Nízká spotřeba, dlouhá životnost baterie

• Zabudovaný 3-osý akcelerometr

• Plně nastavitelné řízení spotřeby

 

auto.jpg

 

PERSONAL je výkonný vodě odolný GPS tracker malých rozměrů a malé hmotnosti, určený pro sledování vzdálených zaměstnanců / osob, vozidel, domácích zvířat a majetku v reálném čase. Na rozdíl od jiných modelů osobních jednotek je vybaven teplotním senzorem a uživatelským tlačítkem velikosti palce, ideálního pro okamžitou reakci na zmáčknutí v případě nouze nebo při běžném použití.


logis.png

Vysoce citlivý přijímač, rychlý TTFF (čas do zjištění první pozice) a Quad-band GSM frekvence 850/900/1800/1900 MHz umožňují sledovat a pravidelně hlásit polohu na server nebo jiné zařízení. S osobním zařízením PERSONAL můžete komunikovat přes GPRS / GSM sítě nebo pomocí SMS. Jeho zabudovaný tříosý akcelerometr umožňuje velice citlivě detekovat pohyb nebo stání pro tvorbu tras a optimální životnost baterie.

Monitoring opuštění místa si uživatel nastaví sám přímo v aplikaci.auto pod lupou.jpg

 

U jednotky může být rovněž nainstalovaná čtečka bezdrátových karet. Autorizovaný řidič má u sebe bezdrátovou kartu. V případě, že se vozidlo dá do pohybu nebo se např. otevřou dveře do nákladového prostoru, jednotka sama rozpozná, zda je to řidič nebo zloděj.

 

Kontinuální přenos dat je možné pozastavit, v cizině např. do okamžiku návratu do domovské GSM sítě, šetří se na telekomunikačních poplatcích. Jízdy ze zahraničí se vyčtou z paměti jednotky při návratu do domovské GSM sítě. Náhradním řešením pro sledování vozidla jsou volitelné SMS. V okamžiku kliknutí na příslušnou ikonku v aplikaci server pošle SMS do jednotky, aktivuje se GPS modul, GSM modul pošle data do operačního střediska, kde se data zpracují a zjistí se stav vozidla a jeho poloha na mapě. Jsou k dispozici roamingové SIM karty pro jízdy v zahraničí. Zjištění pozice přes SMS trvá obvykle do minuty.čtečka.jpg

 

Přenos dat z jednotky do operačního centra je chráněn symetrickým blokovým kryptováním s délkou klíče 128bitů, z operačního centra do webového prohlížeče SSL protokolem jako u internetového bankovnictví. Pro zvýšení bezpečnosti lze generovat jednoznačný kód zasílaný na mobilní telefon uživatele.

 

Zákaznická linka (technická podpora, montáže, obchod)

+420 211 155 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.online-sledovani.cz

Sídlo společnosti

V Jirchářích