so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod IT Software

Výstavba ČS Your System


Revitalizace a výstavba ČS

Jste majitelem čerpací stanice, která nevydělává dle Vašich představ? Máte na Vaší čerpací stanici staré technologie jejich údržba se již nevyplatí? Chcete přestavět, vylepšit nebo modernizovat Vaší čerpací stanci? Nebo jste majitelem pozemku a plánujete výstavbu zcela nové čerpací stanice?

Číst dál...

Řešení pro skupinovou spolupráci Your System

Konzultace procesů ITIL

Případová studie

Pro zefektivnění základních procesů používaných v ICT bylo rozhodnuto provést revizi činností, a to vůči nejlepším praktikám ITIL.

 

studie-final-9

 

Číst dál...

OctoPos Globus

SW Vývoj

Dodávka ucelených softwarových řešení, které beze zbytku naplňují požadavky a očekávání zákazníků, patří mezi klíčové aktivity společnosti YOUR SYSTEM.Aplikace provozované nad informační infrastrukturou mají zajišťovat chod organizace a podporovat firemní procesy. Portfolio námi nabízených řešení pokrývá komplexní i dílčí potřeby zákazníků. Ve všech okamžicích, při analýze, vývoji, implementaci, v testovacím provozu i při následné podpoře hotového řešení, máme na zřeteli potřeby zákazníků, a proto naše řešení přináší nejen maximální efektivitu, ale následně i snižují náklady a podstatně zvyšují konkurenceschopnost.

 

Číst dál...

Your System - Systémová integrace

Systémová integrace

Chcete zvýšit konkurenceschopnost podniku pomocí IT? Potýkáte se s duplicitními daty umístěnými v různých aplikacích? Chcete optimalizovat náklady na provoz IT?
Jako zkušený systémový integrátor vám rádi pomůžeme s propojením vašich informačních systémů, aplikací, technologií, případně i dodavatelů do jednoho funkčního celku. Společně s námi docílíte toho, že veškerá práce s daty bude rychlá a maximálně efektivní a to napříč celou vaší organizací. Již nebudete muset řešit, že jsou potřebná data neúplná nebo že nejsou informace sdílené napříč jednotlivými odděleními. Odbouráte také problém udržování duplicitních dat ve více aplikacích.

 

Číst dál...

Your System Octopos

Společnost YOUR SYSTEM je česká firma působící na našem trhu v oblasti informačních technologií. V současné době zaměstnává přibližně 250 odborníků.

Nabídka společnosti je podřízena požadavkům zákazníků tak, aby si mohli vybrat přesně ty služby, které odpovídají jejich strategickým záměrům. Díky pobočkám na celém území republiky (Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha) je YOUR SYSTEM schopen zabezpečit podporu zákazníků po celé ČR a velmi rychle reagovat na jejich požadavky.

 

Číst dál...