čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod IT Software Olejové hospodářství TECALEMIT

Olejové hospodářství TECALEMIT


Olejové hospodářství TECALEMIT

Hledáte jednoduché a přitom praktické řešení olejového hospodářství pro Vaši společnost? Nebaví Vás běhat s konvemi, manipulovat s těžkými barely a stále něco někam přelévat? Potřebuje řešení, které bude metrologicky ověřitelné v souladu s Directive 2014/32/EU (MID), abyste se nemuseli bát každé kontroly? Chcete zamezit ztrátám a krádežím olejů ve Vaší společnosti? Hledáte řešení, které zamezí ekologickým škodám a únikům olejů? Hledáte řešení na míru Vašemu provozu, které se vždy přizpůsobí Vám?

 

 

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Systém olejového hospodářství TECALEMIT je ideálním řešením přímo pro Vás. Kombinuje nejmodernější technologie s více jak 40letou zkušeností. Kvalitní komponenty vyráběně v Německu je možné kombinovat přímo Vám na míru, díky čemuž jsme schopni splnit požadavky autoservisů od velkých center pro nákladní/osobní vozy až po malé garáže na osobní vozy s jedním stáním. Vaše data o výdeji olejů budete mít navíc stále pod kontrolou díky elektronickému systému, který je možné propojit na DMS systémy zákazníka.

Řešení na míru pro každého

Modulární systém TECALEMIT nabízí široké možnosti kombinace jednotlivých komponentů tak, aby bylo možné vyhovět provozům všech velikostí. Systém obsahuje veškeré komponenty v různých provedeních pro skladování, výdej, evidenci, potrubní vedení a skladování olejů, včetně komponentů pro zpětný sběr a likvidaci použitých olejů. Veškeré komponenty jsou samozřejmě přizpůsobeny základním požadavkům olejového hospodářství:

 • Bezpečnost (osobní i environmentální)

 • Jednoduchost použití a manipulace

 • Přesná evidence ve spolupráci s DMS

 • Efektivnost a rychlost veškerých stupňů

 

Bezpečnost (osobní i environmentální)

Společnost TECALEMIT klade vysoký důraz na bezpečnost svých zařízení. Veškeré komponenty jsou navrženy tak, aby celkový systém i jednotlivé části zajistili maximální bezpečnost procesu výdeje olejů a maziv. Vysoký důraz je kladen zejména na zamezení úniků olejů do okolí, a tím zajištění maximální ochrany životního prostředí. Stejný důraz je kladen i na proces zpětného odvodu použitých olejů.

Jednoduchost použití a manipulace

Systém jakéhokoliv olejového hospodářství musí být vždy jednoduchý na provoz a údržbu. Společnost TECALEMIT si klade za cíl zjednodušit výdej olejů tak, aby zabral servisním technikům minimum času. Výdejní zařízení jsou navržena dle dlouhodobých provozních zkušeností získaných za více jak 40 let z reálných provozů od reálných lidí z oboru. Ergonomie výdejních pistolí, jejich dostupnost a umístění je vždy volena tak, aby se proces výdej oleje co nejvíce zrychlil a zefektivnil. Stejně tak je řešen i systém skladování olejů, jejich doplňování a sledování jejich zásoby.

Přesná evidence ve spolupráci s DMS

Jedním z hlavních důvodů, pro který většina zákazníků využívá systémy olejového hospodářství, je přesná evidence výdeje olejů a zamezení jejich ztrátám nebo krádežím. Díky elektronickému systému TKS IV a TMS III pro řízení a sběr dat plně zamezíte neoprávněným nebo nesprávným výdejům olejů. Systém nejen že přesně identifikuje, který pracovník olej odebral a jaký druh, navíc eviduje i čísla zakázek jednotlivých servisních listů. Díky možnosti propojení s DealerManagementSystems (programy pro evidenci servisních zásahů) se data přenáší přímo do vašeho PC, kde se přiřazují přímo na jednotlivé servisní listy a následně faktury. Díky certifikaci celého systému dle MID (mezinárodní metrologické certifikace dle Directive 2014/32/EU) je údaje ze systému možné použít přímo jako fakturační podklad pro zákazníka.

Efektivnost a rychlost veškerých stupňů

Díky použití systémů TECALEMIT získáte mnohem víc. Zrychlením, zjednodušením a zefektivněním systému výdeje olejů ušetříte hlavně čas a práci Vašich lidí. Bez několikanásobného přelévání olejů z různých nádob, nošení z různých skladů, přesnou evidencí a takřka bezúdržbovým fungováním systému můžete ušetřit většinu času Vašich pracovníků, který nyní spotřebovávají na doplňování olejů. Navíc zamezením ztrát a krádeží olejů šetříte ihned o prvního dne instalace zařízení TECALEMIT.

Výhody použití systémů olejového hospodářství (5Z pro váš autoservis):

 • Zamezení ztrát a krádeží olejů

 • Zabezpečení procesu skladování a výdeje olejů proti ekologickým škodám

 • Zefektivnění a zrychlení procesu výdej olejů

 • Zlevnění nákupu olejů* (*při přechodu nákupu z malých balení na IBC kontejnery a nádrže)

 • Zjednodušení evidence prodejů olejů jako součást DMS

Elektronický evidenční systém TSK IV a TMS III

Moderní elektronické systémy splňující požadavky i těch nejnáročnějších provozů s možností autonomního fungování nebo propojení evidence dat na systém DMS (účetní e evidenční systémy). Zařízení umožňují evidenci každého uživatele, druhu oleje i servisního listu samostatně a to i v případě souběžného výdeje z více míst zároveň. Identifikace je možná pomocí 19ti tlačítkové klávesnice umožňující zadání kódu uživatele a čísla zakázky a zároveň pomocí bezkontaktní technologie RFID čipu. Celohliníkové tělo zařízení je vhodné pro umístění i do těch nejnáročnějších provozů a umožňuje jednoduchou povrchovou údržbu. Grafický displej zajistí přehledný přístup pro uživatele s jasnou identifikací vydávaného produktu.

TKS IV – max. 4 výdejní pistole (4 souběžně vydávané produkty), grafický displej 240 x 64 mm

TMS III – 10 výdejních pistolí (5 souběžně vydávaných produktů), grafický displej 640 x 480mmNOVINKA - TMS AIR - ovládání výdeje olejů pomocí mobilních zařízení

Ovládejte výdej olejů pomocí tabletu přes WiFi připojení přímo od vozu, na kterém pracujete. Novinka od společnosti TECALEMIT vám to umožní. TMS air funguje na všech standardních mobilních zařízeních a dá Vám plnou svobodu pohybu po autoservisu bez nutnosti vracet se ke klávesnici ovládání olejového hospodářství. Přímá komunikace SW Tecalemit s DMS systémem zajistí spolehlivý přenos dat přímo ze systému bez nutnosti instalace dalších aplikací.


Kamery a zabezpečovací systémy

Chcete mít svoji čerpací stanici pod 24 hodinovou kontrolou? Potřebujete zajistit bezpečnost a prevenci při prodeji PHM a zajistit bezpečný provoz svých tankovacích automatů?

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Nalezneme pro Vás to nejúčinnější řešení přesně dle Vašich požadavků. Monitoring či zabezpečení Vaši čerpací stanice již nebude žádný problém. Zařízení navrhneme, naistalujeme, provedeme proškolení obsluhy a navíc zajistíme kompletní servis (24x7 Helpdesk po celé České republice).

 • Služby v oblasti EPS (elektronických požárních systémů)

 • Služby v oblasti EZS a CCTV (elektronických zabezpečovacích systémů a průmyslových kamerových systémů)

 • Provázanost s facility

 • Zvýšení bezpečnosti osob a majetku na požadovaných místech

 • Možnost kontroly Vaší čerpací stanice jednoduše a z jednoho místa

 • Optimálně konfigurované zabezpečovací systémy (v drátovém i bezdrátovém provedení s nejmodernější zabezpečovací technologií)

 • Používáme kvalitní EZS s vysokou spolehlivostí, modulárností a snadnou obsluhou

 • Integrace systémů s technologií výroby (koordinace výroby, monitoring pracovních procesů)

Provádíme záruční i pozáruční servis a nastavení veškerých kamerových, EPS a EZS technologií. Nabízíme kompletní služby v oblasti návrhů, instalace, revize i testování jednotlivých řešení.

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA

 • IP kamerový systém)

 • Bezdrátový přenos kamer

 • Docházkové systémy

ČERPACÍ STANICE

 • Monitoring pohybu podezřelých osob pomocí automatického sledování

 • Detekce hlídaných předmětů

 • Detekce docházejícího zboží

 • Návaznost na zásobování

 • Zvýšení bezpečnosti a minimalizace krádeží

 • EZS a EPS systémy

 • Monitoring různých pracovních procesů

 • Monitoring automobilů, čtení registračních značek

KAMEROVÝ SYSTÉM PRO AC A DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Speciální kamerový systém pro vyšší bezpečnost a zaručení kvality dodávky pohonných hmot.

Nabízíme kamerový systém pro autocisterny, který byl vyvinut pro vyšší bezpečnost a také pro zaručení kvality dodávky pohonných hmot. Kamera monitoruje veškerou manipulaci při převozu, tím je zaručena kvalita a přehled při přepravě zboží. Záznamové zařízení je nastaveno dle požadavku zákazníka na požadovanou kvalitu a délku záznamu. Obraz kamery i záznam je dostupný díky bezdrátovému připojení odkudkoliv. Záznamové zařízení má také GPS lokátor, tím je možné v reálném čase sledovat pohyb autocisterny.

VAŠE VÝHODY

 • Kamerový systém je vybaven záložní baterií, aby byla zaručena funkčnost i při odpojení samotného návěsu

 • Možnost doplnění o další kamery, které budou monitorovat prostor okolo autocisterny

 • Možnost připojení až 4 kamer

 • Možnost zvukového záznamu

 • Možnost vymezení oblasti pohybu vozidla

INTEGRACE

Kamery umíme začlenit do komplexních bezpečnostních systémů, a to včetně vybudování rozhraní pro automatizované předávání poplachových stavů.

SPRÁVA

Nabízíme nepřetržitý profesionální dohled a správu 24/7. Součástí projektů jsou i preventivní profylaktické prohlídky a potřebné revize.

Podpora IT infrastruktury

Kvalitní infrastruktura informačních systémů vytváří základy, na kterých je teprve možné provozovat aplikace a informační systémy. Do informační infrastruktury patří mj. stolní počítače a notebooky, servery a ostatní technické prostředky, základní programové vybavení koncových stanic a serverů (operační systémy), aplikační prostředí (např. kancelářské aplikace, databázové systémy, adresářové služby) a komunikační prostředí, které jednotlivé komponenty propojuje.

Společnost YOUR SYSTEM poskytuje svým zákazníkům veškeré služby spojené s výstavbou, rozšiřováním a údržbou infrastruktury ICT.

Řešené oblasti:

           Servis hardwaru

 • Autorizovaný partner pro záruční a pozáruční opravy

 • Servery a storage

 • Osobní počítače, notebooky, tablety

 • Tiskárny, plotry, skenery, multifunkční zařízení

            Softwarová správa

 • Podpora databází

 • Aplikační podpora

 • Serverová podpora

 • Virtualizace

 • Uživatelská podpora systémů

           Komunikační infrastruktura

 • Kamerové a bezpečnostní systémy

 • Aktivní prvky, firewally

 • Strukturovaná kabeláž

           Servis čerpacích stanic (OCTO servis)

 • Řídící systémy pro čerpací stanice

 • Zařízení do bezobslužných čerpacích stanic

 • Celorepublikové pokrytí

 • 4h garantovaná doba opravy

 • Vzdálený přístup

 • Monitoring

Další služby a řešení:

 • Analýza, audit

 • Návrh

 • Dodávka

 • Instalace

 • Konfigurace

 • Podpora

 • Správa

 • On site

 • Off site

 • Outsourcing

 • Prodej kapacit

KONTAKT

YOUR SYSTEM, spol. s r.o. – sídlo společnosti

Türkova 2319/5b (Prague Gate)

149 00 Praha 4 – Chodov

IČO: 00174939

DIČ: CZ00174939

Telefon

+420 277 775 500

+420 277 775 511

Fax

+420 277 775 501

E-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Běžná provozní doba

po – pá 9:00 – 17:00 hod

Servisní dispečink

+420 277 775 515

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


mapa your system.png