čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod IT Software ISS - Systém CENTRIS

ISS - Systém CENTRIS

Jednoduše vytvoříte smlouvu. Ze vzoru i samostatně.
Zašlete k připomínkám i schválení. Podepsaný originál se porovná se schválenou verzí.
Máte absolutní jistotu!
Vydané faktury, objednávky, žádanky.
Se vším pracujete na jednom místě.

 

 

 

 CENTRIS - Centrální Informační Systém

Centris je práce s dokumenty. Doris pozná co je v nich napsáno. V Centrisu s nimi pracujete a vyřizujete je. Potřebujete vytvořit smlouvu, fakturu, objednávku, žádanku?

Jednoduchým způsobem tak učiníte. Pomocí několika kliků si vyberete vzorový dokument, který upravíte dle vašich potřeb. Poté si jej necháte schválit.

Můžete kombinovat a propojovat různé typy dokumentů. Máte schválení a potřebujete připravit smlouvu pro tisk? Skládá se z několika různých příloh? Žádný problém.

Označíte, které dokumenty mají být v cílovém čistopisu (samozřejmě jen ty schválené) a program Vám vytvoří jeden dokument správně naformátovaný k tisku. Žádné skládání u tiskárny...

Přijde Vám podepsaná smlouva od partnera a chcete mít jistotu, že se cestou “nic nezměnilo”? Určitě ANO. Program vezme podepsanou smlouvu a písmenko po písmenku ji porovná s tou schválenou. Zjistí-li rozdíl okamžitě Vás upozorní.  Je to jediná cesta jak zaručit, že se nestanete obětí podvodu.

Budete mít vše evidované a pod kontrolou. Kdo smlouvu připravil, kdo ji schválil, jaká probíhala diskuze při přípravě smlouvy, jaký byl časový průběh až do jejího podpisu a tak dále. U objednávek, které vystavujete je to stejné. Jen trochu jednodušší.

Přijde faktura? V Centrisu se Vám propojí s objednávkou a se smlouvou. Pokud je máte. Vše zkontrolujete a zahájíte schvalování. Přesně dle vašeho organizačního řádu. Průběh se zaznamenáván ve vašem účetním systému (např. SAP).

V Centrisu můžete pracovat s jakýmkoli typem dokumentu, který je pro vaši společnost tak důležitý, aby si zasloužil přesné zaznamenání jeho vzniku i schvalování. Záleží jen na tom, v jakém oboru podnikáte a co je pro Vás podstatné.

  

Důvěryhodný elektronický archiv
všech vašich dokumentů.
Ušetřete místo i čas při hledání.
Jednoduché a praktické ovládání.

 

OPTARIS - Optický Archivační Systém

Papíry, papíry a zase papíry. Maily. Kdo v nich má pořád hledat. Jistě znáte situace, kdy nutně potřebujete smlouvu, fakturu nebo objednávku a nedaří a nedaří se je rychle najít a zkompletovat co k sobě patří.

S Optarisem již taková situace nikdy nenastane. Všechny dokumenty zpracované Dorisem a Centrisem se neustále ukládají do Optarisu, digitálního důvěryhodného archívu.

Ukládají se nejen dokumenty, ale i všechny informace o průběhu jejich zpracování. Vytváří setakzvaná “Auditní stopa”. Někdo něco popletl? Zanedbal? Nebo naopak udělal velmi dobře?

Vždy to zjistíte a vždy můžete “viníka” odhalit a potrestat nebo pochválit. Kontrola z finančního úřadu již nemusí prohlížet množství vašich šanonů. Posadíte ji před počítač a všechno si najde sama.

U důvěryhodných druhů dokladů (faktura, el. podepsaná smlouva) se zbavíte šanonů úplně. To je velká úleva.

 

 

Tyto služby Vám rádi zajistíme - více informací a kontakty najdete zde:

 

 

 

ISS Europe, spol. s r.o.

Bělehradská 126/381
120 00 Praha 2

Recepce

E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 735 173 703

Obchod a marketing

E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 724 219 550

Zákaznická podpora

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +420 775 869 321