čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod IT Software ISS - Systém DORIS

ISS - Systém DORIS

Už nikdy nebudete muset nic hledat. Smlouva, faktura, objednávka, žádanka, nabídka,

poptávka, stížnost i pochvala Vám bude vždy k dispozici na pár kliknutí.

Vše v jednom archívu.

 

 

Vyhněte se zbytečnému vyplňování
a nechte software pracovat za vás.
Údaje pouze zkontrolujte a odsouhlaste.
Zvyšte efektivitu práce.

 

DORIS - Dokument Reader System

Doris je program, který přečte obsah vašeho dokumentu a pozná co je v něm uvedeno. Je-li to faktura přečte veškeré údaje potřebné ke schválení a zaúčtování a předá je účetnímu systému (SAP, Navision, Money Sx, Abra, Helisos, Pohoda atd..).

Nic nemusíte opisovat. Je-li dokumentem smlouva, přečte co si zvolíte a podle výsledku předá smlouvu k vyřízení. U objednávek rozpozná co klient objednává.

Z formulářů vyčte vyplněné údaje a předá je dalším systémům ke zpracování. Z běžné korespondence pozná kdo Vám píše a co od Vás žádá. Dle toho pak předá k vyřízení odpovědnému pracovníkovi.

Program pozná jaký dokument zpracovává. Nemusíte řešit, jestli je v došlé poště faktura, smlouva, objednávka …. Papírové dokumenty pouze naskenujete. Zbytek už zařídíme.

Dokumenty přicházející v elektronické podobě program vyzvedne z určené mailové schránky. Další zpracování už zařídí sám. Každý zpracovaný doklad uloží do archívu. Zaznamená kdy byl doklad přijat. Máte tak přesnou evidenci.

A to úplně bez práce. Všechny doklady rozpozná do posledního písmenka. Když něco hledáte nemusíte vědět přesně co. Stačí zadat jakékoli slovo, větu nebo slovní spojení a program vyhledá všechny dokumenty, které toto obsahují.

 

  • Vaše faktury předáme i s potřebnými údaji přímo účetnímu systému.
  • Vaše smlouvy porovnáme se schválenou verzí a propojíme s daňovým dokladem.
  • Objednávky nasměrujeme přímo k vyřízení.
  • Vyplněné formuláře/dotazníky přečteme a údaje předáme k dalšímu zpracování.
  • Roztřídíme vaši korespondenci a předáme ji odpovědnym pracovníkům. Papírovou zdigitalizujeme a propojíme s elektronickou

Jednoduše vytvoříte smlouvu. Ze vzoru i samostatně.
Zašlete k připomínkám i schválení. Podepsaný originál se porovná se schválenou verzí.
Máte absolutní jistotu!
Vydané faktury, objednávky, žádanky.
Se vším pracujete na jednom místě.

 

 

CENTRIS - Centrální Informační Systém

Centris je práce s dokumenty. Doris pozná co je v nich napsáno. V Centrisu s nimi pracujete a vyřizujete je. Potřebujete vytvořit smlouvu, fakturu, objednávku, žádanku?

Jednoduchým způsobem tak učiníte. Pomocí několika kliků si vyberete vzorový dokument, který upravíte dle vašich potřeb. Poté si jej necháte schválit.

Můžete kombinovat a propojovat různé typy dokumentů. Máte schválení a potřebujete připravit smlouvu pro tisk? Skládá se z několika různých příloh? Žádný problém.

Označíte, které dokumenty mají být v cílovém čistopisu (samozřejmě jen ty schválené) a program Vám vytvoří jeden dokument správně naformátovaný k tisku. Žádné skládání u tiskárny..

 

Přijde Vám podepsaná smlouva od partnera a chcete mít jistotu, že se cestou “nic nezměnilo”? Určitě ANO. Program vezme podepsanou smlouvu a písmenko po písmenku ji porovná s tou schválenou. Zjistí-li rozdíl okamžitě Vás upozorní.  Je to jediná cesta jak zaručit, že se nestanete obětí podvodu.

Budete mít vše evidované a pod kontrolou. Kdo smlouvu připravil, kdo ji schválil, jaká probíhala diskuze při přípravě smlouvy, jaký byl časový průběh až do jejího podpisu a tak dále. U objednávek, které vystavujete je to stejné. Jen trochu jednodušší.

Přijde faktura? V Centrisu se Vám propojí s objednávkou a se smlouvou. Pokud je máte. Vše zkontrolujete a zahájíte schvalování. Přesně dle vašeho organizačního řádu. Průběh se zaznamenáván ve vašem účetním systému (např. SAP).

V Centrisu můžete pracovat s jakýmkoli typem dokumentu, který je pro vaši společnost tak důležitý, aby si zasloužil přesné zaznamenání jeho vzniku i schvalování. Záleží jen na tom, v jakém oboru podnikáte a co je pro Vás podstatné.

 

 

 Tyto služby Vám rádi zajistíme - více informací a kontakty najdete zde:

 

ISS Europe, spol. s r.o.

Bělehradská 126/381
120 00 Praha 2

Recepce

E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 735 173 703

Obchod a marketing

E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 724 219 550

Zákaznická podpora

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +420 775 869 321