so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Měřidla Doplňkové služby, eventy

25. výročí Reprosam

 

Event Arena organizovala oslavu 25. výročí společnosti Reprosam


137.jpg

Eventová agentura Event Arena realizovala pro firmu Reprosam společenský event u příležitosti 25. výročí působení společnosti na českém trhu. Cílem akce bylo oslavit toto jubileum v elegantním stylu. Jednalo se o večer plný příjemných zážitků a vystoupení.

005.jpg

Event Arena připravila pro zaměstnance, partnery a dodavatele firmy Reprosam exkluzivní event v nádherných prostorách restaurace ZOOM v Praze.


006.jpg

Akce se konala 6. listopadu ve večerních hodinách a zúčastnilo se jí na 200 hostů. Event Arena měla na starosti kompletní zajištění akce, od vymyšlení konceptu, programu až po samotnou realizaci na místě a závěrečného vyhodnocení. Večer zahájila bubenická show a hosty přivítal ředitel společnosti, pan Zbyněk Škvára.   

042.jpg

Pro přítomné hosty byl připraven nevtíravý doprovodný program. V rámci večera předvedl své kuchařské umění Marek Šáda a výborné koktaily míchali uznávaní barmani za pomoci fire show. Slavnostní atmosféru večera dokresloval DJ Sax, který hrál na saxofon a později se staral o hudbu jako DJ.

078.jpg

Ozdobou večera byly nevšední dekorace naaranžované z produktů společnosti, které vyrábí. Osiva, listová zelenina a saláty ve stylových bedýnkách dodávaly celému eventu nádech vvjímečnosti a svěžesti.

Mikulášovo kouzlení

Organizační zajištění mikulášské besídky pro zaměstnance a jejich rodiny. Rodinné odpoledne s bohatým programem pro děti i dospělé v Malostranské besedě. Akce se zúčastnilo 150 osob.

S čerty nejsou žerty

Rodinný den pro VIP klienty společnosti. Firemní akce plná čertů, čertovských soutěží a vystoupení. Event se uskutečnil v areálu zámku Jemniště a byl koncipován pro 800 osob.


Výlet do světa fantazie

Organizace dne otevřených dveří závodu firmy u příležitosti 10. výročí továrny v Uničově. Pro děti i dospělé byl připraven zajímavý program včetně netradičních soutěží. Akci navštívilo 2 000 osob.


Naše know-how

LOKACE

AFI Palace Pardubice

Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu AFI Palace na Masarykově náměstí v centru města. Svým vybavením a celkovou rozlohou téměř 2000 m² je ideálním místem nejen pro konání plesů, koncertů, žánrových hudebních večerů, banketů, rautů, módních přehlídek, firemních oslav, výstav, tanečních kurzů a dalších společenských událostí, ale také kongresů, konferencí, školení a seminářů. Svou variabilitou umožňuje i akce menšího typu jako jsou například oslavy narozenin či svatby.

Design Factory

Design Factory je unikátním a inspirativním místem Bratislavě, který nabízí netradiční prostory pro konání nejrůznějších akcí. Design Factory je vyhledávaným místem pro pořádání koncertů, výstav i firemních eventů.


Dostihové závodiště Velká Chuchle

Areál závodiště ve Velké Chuchli nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních a kulturních akcí. Součástí tribuny jsou salonky různých velikostí a restaurace, kde lze objednat občerstvení. Areál nabízí také velké parkoviště až pro 700 vozů.

Františkánský klášter

Klášter se nachází u kostela Sv. Panny Marie Sněžné v Praze. Refektář Františkánského kláštera je reprezentativní prostor, vhodný pro pořádání společenských akcí či konferencí. Nachází se přímo za budovou hotelu Adria s přímým vstupem z Františkánské zahrady.

Kontakt

EVENT ARENA s.r.o.

      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Havlíčkovo nám. 2/189

   130 00, Praha 3

   +420 284 019 180

IČO: 26177668mapa event.jpg

DIČ: CZ26177668

 

LETNÍ PARTY AMAZON


V roce 2000 Norbert Pýcha a Katka Horynová založili s velkou dávkou entuziazmu a přiměřenou mírou zkušeností produkční agenturu ARENA Conference Services s.r.o. V průběhu let z ní vytvořili jednu z největších specializovaných agentur na pořádání eventů a firemních akcí. Na podzim roku 2008 byl její název změněn na EVENT ARENA, aby byl patrný posun v záběru jejích aktivit. V EVENT ARENĚ realizujeme projekty z oblasti firemních akcí a eventů, konferencí, incentivních programů, sportovních akcí a teambuildingů. Za dobu našeho působení jsme pro naše klienty připravili v tuzemsku i zahraničí stovky akcí.

Číst dál...

Jak dělat eventy v digitální době


 

Even Arena je eventová agentura, jejímž cílem je vytvářet a zajišťovat pro své klienty komplexní služby v oblasti organizace kulturně - společenských aktivit.

Na trhu je jistě kvalitní konkurence, přesto jsme přesvědčeni, že jsme se nestali přední eventovou agenturou náhodou. Čím se můžeme chlubit?

  • zkušenosti od roku 2000

  • klienti se k nám vracejí

  • výborné doložitelné reference

  • úspěšná realizace stovek akcí

  • Naše motto: „S chutí do akcí“ je na nás vidět. Svoji práci máme rádi.

Seznam.cz 20.výročí firmy na trhu

Společnost Event Arena byla založena v roce 2000 Kateřinou Horynovou a Norbertem Pýchou. Původní agentura o dvou lidech, kteří věřili svým schopnostem a snům, se postupně rozrůstala a získávala si své zákazníky a místo na trhu. Firma vznikla pod názvem Arena Conference Services a její hlavní činností byla realizace konferencí. Postupem času získávali Norbert s Kateřinou stále více zkušeností a s nimi i poptávek na organizaci jiných druhů eventů, než byly konference. To je v roce 2009 vedlo k přejmenování společnosti na Event Arena, což lépe vystihuje její působení.

 

Číst dál...

S chutí do akcí

 Pojďte do toho s námi

„Event Arena je pro mě zásadní kus života. Je to byznys, do kterého jsem před lety vložil nejen kapitál, ale taky svoje ideály a sny. Od začátku jsem věřil, že i když to bude těžké, dokážeme v tomto oboru uspět a bude se nám dařit. Dneska mě hřeje u srdce a dmu se pýchou, že jsme to dokázali. Dávno už tahle firma předčila má nejsmělejší očekávání. Věřím a vím, že Event Arena má v sobě další potenciál a těším se na vše další, co mi život s ní přinese.“

 

Číst dál...