čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Nabídka médií CTM a vše o Vaší reklamě

CTM a vše o Vaší reklamě

Czech Time Media

 

Vše o co se týká o Vaší reklamě

90792.JPG

Společnost Czech Time Media se zaměřuje na provoz outdoorové reklamy a správu městského mobiliáře. Provozujeme spolehlivou síť inzertních ploch typu CLV na veřejných hodinách a dalších zařízeních s využitím převzatého know how společnosti TIME:SERVICE. Síť je budována již od roku 1991 a nabízí největší možný prostor pro Vaši reklamu na tomto typu média.

 

 

LaROS má k dispozici vlastní billboardovou síť na Moravě a je součástí sítě celorepublikové. Zajišťuje v oblasti venkovní reklamy kompletní servis od naplánování vhodné plochy pro umístění reklamy, přes výrobu, až po finální pronájem reklamní plochy. Pracujeme s databází 19 000 reklamních ploch, nosičů různých velikostí a provedení po celé České republice, a to jak ve městech, obcích, tak v okolí silnic , rychlostních komunikací a dálnic.

Kromě billboardů vlastní společnost LaROS i síť MEDIUPŮ, které jsou specifické svým formátem: vertikál 2,4 x 3,4 m. Jde o osvětlenou síť kvalitně umístěnou na příjezdech, nájezdech a hlavních tazích po celé České republice.

Výhodou venkovní reklamy je rozsah oslovených subjektů. Venkovní reklamu je vhodné používat ve spojení s dalšími reklamními prostředky, protože se jedná o podpůrný reklamní prostředek fixující značku nebo produkt.

time-68gk-is-90.jpg

Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více informací

o námi nabízené reklamě

www.ct-media.cz/

Outdoor reklama

teplomer2.jpg

 

Outdoor neboli venkovní reklama slouží jako podpůrný produkt nepřímé reklamy. Mezi venkovní reklamu řadíme billboardy, bigboardy, CLV (vitriny zejména na zastávkách MHD a v obchodních pasážích) a fasády domů (malby, PVC desky nebo plachty s potiskem).

 

Czech Time Media - přátelské reklamní médium na městském mobiliáři.

 

 

CLV reklama

Veřejné hodiny disponují reklamní plochou o velikosti 1185 x 1750 mm (přes 2 m2).Tento formát je známý pod označením City Light Vitrine a jde o evropský standard, který se běžně používá například na zastávkách městské hromadné dopravy. Na veřejných hodinách jsou 4 plochy, celkem přes 8 m2. Reklamní část se otáčí kolem svislé osy rychlostí 1 ot. za minutu, v noci a za šera jsou plochy prosvětleny. Ke sdělení je možno přidat zvuk.

Naše zařízení naleznete v intravilánech vybraných měst v celé republice, tedy na rušných zastavěných místech jako jsou náměstí, nádraží, dopravní uzly či vytížené komunikace.

Veškeré reklamní plochy mají užitek pro obyvatele města, informují je o čase, popřípadě o aktuální teplotě. Hodiny se společně s Vaším sdělením stávají součástí panoramatu. Lidé je sledují při cestě do práce, za zábavou či na schůzky a zpět. Každé z námi instalovaných zařízení je koncipováno tak, aby bylo viditelné pro co největší množství obyvatel i návštěvníků města. Technické parametry zařízení

201500014-90191.JPG

Naše zařízení naleznete v intravilánech vybraných měst v celé republice, tedy na rušných zastavěných místech jako jsou náměstí, nádraží, dopravní uzly či vytížené komunikace.

Veškeré reklamní plochy mají užitek pro obyvatele města, informují je o čase, popřípadě o aktuální teplotě. Hodiny se společně s Vaším sdělením stávají součástí panoramatu. Lidé je sledují při cestě do práce, za zábavou či na schůzky a zpět. Každé z námi instalovaných zařízení je koncipováno tak, aby bylo viditelné pro co největší množství obyvatel i návštěvníků města.

CZECH TIME MEDIA a jeho produkty:           

Venkovní teploměr CLV

Analogový venkovní teploměr s reklamní plochou obvykle instalují firmy před vchodem do provozovny a na prostranství uvnitř areálu. Kromě sdělení venkovní teploty návštěvníkům a zaměstnancům reprezentuje vaši společnost. Dvě prosklené reklamní plochy 2 x 1,5 m umožňují vložení reklamy či jiného sdělení. Rozměr je možno paspartovat na City Light Vitrine.

 

time-39gk-is-90.jpg

Jsme tu pro Vás, tak nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím  

našich webových stránek:

http://www.ct-media.cz/