čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Nabídka médií CTM reklama co je vidět

CTM reklama co je vidět

Dobrá myšlenka nestačí. Pouze realizace reklamních kampaní sehraným týmem dává záruku, že se reklamní poselství dostane k zákazníkům včas a ve správné formě. Mediální analýzy a následně strategie nasazení reklamních nástrojů uskutečňuje naše společnost CZECH TIME MEDIA ve spolupráci s nejlepšími specialisty v tomto oboru. Našim klientům garantujeme ty nejlepší podmínky.

 

V rámci kompletní dodávky nabízíme vytipování vhodné lokality pro umístění Vaší reklamy na těchto reklamních nosičích včetně grafického návrhu, tisku a montáže.

Nabízíme reklamu na venkovních hodinách, které  jsou čtyřboké na středové noze, otáčejí se rychlostí jedna otáčka za minutu. Světelný spínač zapíná osvětlení jak ciferníků tak i reklam pod nimi.

 

 

 

Pardubice_90322 - kopie.JPG

Tyto hodiny představují atraktivní reklamní medium. Naše společnost provozuje ve  čtyřstranném provedení ve dvou rozměrových řadách. Ciferníky i reklama jsou osvětleny zářivkami s výkonem dle velikosti hodin a reklamní plochy. Čtyřstranné hodiny jsou dodávány i v otočné verzi, otáčejí se hodiny společně s reklamou.

 

 

 

 

Czech Time Media - přátelské reklamní médium

na městském mobiliáři.

 

Provedení:

  • rám hodin z hliníkových profilů

  • číselníky kryté plexisklem

  • reklamní plochy z opálového akrylonu

  • možnost zavěšení plakátů krytých čirým plexisklem

  • 4 varianty provedení ciferníku

  • barevné provedení: libovolný odstín dle vzorníku RAL

  • vlastní sloupek (RHA80) nebo konzole pro boční uchycení na libovolný sloup nebo svislou stěnu (RHA 72)

  • rychlost otáčení: 1 otáčka za minutu

 I hodiny jsou reklamou

Velkým hitem ve venkovní reklamě se v zemích Evropské unie stává městský mobiliář. V České republice jsou to reklamní hodiny, které jsou prvními vlaštovkami prosazování tohoto trendu u nás. ...

Důvodem pro tento stav je nejen to, že bývá lépe umístěn než billboardy a bigboardy, které jsou z center měst stále více městskými zastupitelstvími vytlačovány, ale i způsob vnímání městského mobiliáře spotřebiteli. Ti ho totiž nepojímají pouze jako reklamu, ale i jako funkční věc, která jim pomáhá. ...


hodiny 1.jpg
Pravděpodobně nejrozšířenější součástí městského mobiliáře jsou ve městech České republiky reklamní hodiny. ...

O tom, že hodiny bývají středem pozornosti, vědí architekti již dávno, a proto není žádnou zvláštností, že hodiny najdeme na místech, která na sebe chtějí poutat pozornost. I reklamní hodiny se drží podobných pravidel.

 

Reklamní hodiny jsou umisťovány v centrech měst, v turisticky vyhledávaných lokalitách a na hlavních dopravních tepnách. ...

Samozřejmostí je prosvětlení reklamy, které posunuje tento sektor téměř stoprocentně do oblasti 24 hodinových médií. …

 

Pardubice - Jindřišská ulice

 

S relativně velkým ohlasem se setkávají reklamní hodiny i jako navigační systém, který upozorňuje na pobočky zastoupení celorepublikových společností. Takovému účelu ostatně například společnost CZECH TIME MEDIA podřizuje i design hodin, který v takovém případě nezahrnuje klasický miniboard, ale pouze malou plochu, která je určena pro jméno společnosti, a šipky.

sit měst.jpg

 

CTM Media - reklama v pohybu

CTM Media - reklama v centru města

CTM Media - světelná reklama v noci

 

Hodiny - sebevědomé médium

Jedním z nejrozšířenějších médií venkovní reklamy jsou v současné době reklamní hodiny. ...

Nemalou výhodou hodin je i fakt, že vzhledem k relativně vysokým nákladům spojeným s jejich pořízením jsou všechny postaveny legálně.

Médium, které nepřehlédnete.              

Venkovní reklama se stala nezbytnou součástí našich měst a komunikací. Je to jedna z nejdůležitějších forem propagace, protože nepřetržitě oslovuje veliké množství lidí ze všech věkových i sociálních vrstev.


hodiny 2.jpg

Venkovní reklamu nemůžete vypnout nebo zmačkat a zahodit. Nabízíme Vám rozsáhlou síť vlastních billboardů u nákupních center, dopravních uzlů a dalších exponovaných místech, otočné reklamní panely. Vaši reklamu vyrobíme od grafického návrhu po tisk a instalaci ať už o jakoukoliv byť atypickou reklamu.

 

Jsme tu pro Vás. Czech Time Media je:

ÚČINNÁ REKLAMA- lidé sledují Vaše sdělení z praktických důvodů

VÍME KOHO OSLOVUJEME - největší plochy na tomto typu media

REKLAMA PLNÁ MOŽNOSTÍ - otočné, osvětlené s možností zvukových efektů

UMÍSTĚNÍ PO CELÉM ÚZEMÍ ČR - od Aše až po Havířov vždy centru dění

 

Czech Time Media - přátelské reklamní médium

na městském mobiliáři.

 

Jsme tu pro Vás, tak nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím  

našich webových stránek:

http://www.ct-media.cz/