čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Nabídka médií CTM - umístění reklamy po celé ČR

CTM - umístění reklamy po celé ČR

201500097-90673.jpgDobrá myšlenka nestačí, ale dobrá reklama na správném místě to je to pravé. Jen realizace reklamních kampaní sehraným týmem dává záruku, že se reklamní poselství dostane k zákazníkům včas a ve správné formě. Mediální analýzy a následně strategie nasazení reklamních nástrojů uskutečňuje naše společnost CZECH TIME MEDIA ve spolupráci s nejlepšími specialisty v tomto oboru. Našim klientům garantujeme ty nejlepší podmínky.

V rámci kompletní dodávky nabízíme vytipování vhodné lokality pro umístění Vaší reklamy na těchto reklamních nosičích včetně grafického návrhu, tisku a montáže.

Nabízíme reklamu na venkovních hodinách, které  jsou čtyřboké na středové noze, otáčejí se rychlostí jedna otáčka za minutu. Světelný spínač zapíná osvětlení jak ciferníků tak i reklam pod nimi.

 

 

Tyto hodiny představují atraktivní reklamní medium. Naše společnost provozuje ve  čtyřstranném provedení ve dvou rozměrových řadách. Ciferníky i reklama jsou osvětleny zářivkami s výkonem dle velikosti hodin a reklamní plochy. Čtyřstranné hodiny jsou dodávány i v otočné verzi, otáčejí se hodiny společně s reklamou.

Provedení:

  • rám hodin z hliníkových profilů

  • číselníky kryté plexisklem

  • reklamní plochy z opálového akrylonu

  • možnost zavěšení plakátů krytých čirým plexisklem

  • 4 varianty provedení ciferníku

  • barevné provedení: libovolný odstín dle vzorníku RAL

  • vlastní sloupek (RHA80) nebo konzole pro boční uchycení na libovolný sloup nebo svislou stěnu (RHA 72)

  • rychlost otáčení: 1 otáčka za minutu

 

I hodiny jsou reklamou

Velkým hitem ve venkovní reklamě se v zemích Evropské unie stává městský mobiliář. V České republice jsou to reklamní hodiny, které jsou prvními vlaštovkami prosazování tohoto trendu u nás. ...

Důvodem pro tento stav je nejen to, že bývá lépe umístěn než billboardy a bigboardy, které jsou z center měst stále více městskými zastupitelstvími vytlačovány, ale i způsob vnímání městského mobiliáře spotřebiteli. Ti ho totiž nepojímají pouze jako reklamu, ale i jako funkční věc, která jim pomáhá. ...


hodiny 1.jpg

Pravděpodobně nejrozšířenější součástí městského mobiliáře jsou ve městech České republiky reklamní hodiny. ...

O tom, že hodiny bývají středem pozornosti, vědí architekti již dávno, a proto není žádnou zvláštností, že hodiny najdeme na místech, která na sebe chtějí poutat pozornost. I reklamní hodiny se drží podobných pravidel. ...

 

Reklamní hodiny jsou umisťovány v centrech měst, v turisticky vyhledávaných lokalitách a na hlavních dopravních tepnách. ...

Samozřejmostí je prosvětlení reklamy, které posunuje tento sektor téměř stoprocentně do oblasti 24 hodinových médií. …

DSCN3322.JPG

 

S relativně velkým ohlasem se setkávají reklamní hodiny i jako navigační systém, který upozorňuje na pobočky zastoupení celorepublikových společností. Takovému účelu ostatně například společnost CZECH TIME MEDIA podřizuje i design hodin, který v takovém případě nezahrnuje klasický miniboard, ale pouze malou plochu, která je určena pro jméno společnosti, a šipky.

201500007-90372.JPG

 

 

CTM Media - reklama v pohybu

CTM Media - reklama v centru města

CTM Media - světelná reklama v noci

 

 

 

 

Hodiny - sebevědomé médium

Jedním z nejrozšířenějších médií venkovní reklamy jsou v současné době reklamní hodiny. ...

Nemalou výhodou hodin je i fakt, že vzhledem k relativně vysokým nákladům spojeným s jejich pořízením jsou všechny postaveny legálně.

Médium, které nepřehlédnete.

Venkovní reklama se stala nezbytnou součástí našich měst a komunikací. Je to jedna z nejdůležitějších forem propagace, protože nepřetržitě oslovuje veliké množství lidí ze všech věkových i sociálních vrstev.

Venkovní reklamu nemůžete vypnout nebo zmačkat a zahodit. Nabízíme Vám rozsáhlou síť vlastních billboardů u nákupních center, dopravních uzlů a dalších exponovaných místech, otočné reklamní panely. Vaši reklamu vyrobíme od grafického návrhu po tisk a instalaci ať už o jakoukoliv byť atypickou reklamu.

201500068-90332.jpg

 

Dále jsme pro Vás připravili speciální nabídku reklamy šitou přímo pro Vás.

Výroba hodin na zakázku

Naše společnost je schopna vyrobit různé druhy hodin atypického vzhledu. Na přání zákazníka mohou hodiny znázorňovat např. logo Vaší firmy nebo značku, kterou Vaše firma propaguje.

VAŠE HODINY mohou vypadat např. takto:

atypicke hodiy vzor.jpg

 

Jsme tu pro Vás. Czech Time Media je:

 ÚČINNÁ REKLAMA - lidé sledují Vaše sdělení z praktických důvodů

VÍME KOHO OSLOVUJEME - největší plochy na tomto typu media

REKLAMA PLNÁ MOŽNOSTÍ - otočné, osvětlené s možností zvukových efektů

UMÍSTĚNÍ PO CELÉM ÚZEMÍ ČR - od Aše až po Havířov vždy centru dění

 

 Czech Time Media

- přátelské reklamní médium na městském mobiliáři-

 

Jsme tu pro Vás, tak nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím  

našich webových stránek:

http://www.ct-media.cz