čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Nabídka kvalitních potravin Hügli Food

Nabídka kvalitních potravin Hügli Food

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

V současné době patří společnost Pegas mezi přední velkoobchody zásobující školy, školní jídelny, menzy, nemocnice, restaurace, vinárny a další provozovny na území Prahy a Středočeského kraje. Naším krédem vždy byl, je a bude spokojený zákazník. Tato filozofie nám od počátku až dosud nejen rozšiřuje řady našich odběratelů, ale především udržuje přízeň těch stávajících. Pojem spokojený zákazník u nás neznamená jen dobrou cenu, ale především rychlost a spolehlivost dodávek ve spojení s kvalitou zboží.

Do naší další nabídky prodávaných produktů patří zejména výrobky společnosti Hügli Food s.r.o.Jedná se výrobky z prvotřídní kvality za velice výhodné ceny.

Food Service je největší divizí skupiny Hügli, která je důležitým partnerem, když jde o splnění požadavků moderní profesionální kuchyně. Chuť, efektivita a kompetence od profesionálů – pro profesionály

 

  • GRANOX
  • Bramborové těsto
  • Jíška tmavá
  • Bramborový knedlík
  • Šumavské knedlíky

 

GRANOX

 

GRANOX

Bujón švýcarské receptury a kvality s typickou chutí po libečku, mírně nasládlý, s velkým obsahem tukových šupin, což zvyšuje jeho kvalitu z hlediska trvanlivosti - žluknutí. Chuťové esence jsou obsaženy v mikrokapslích, které se otevírají při tepelné úpravě, což nám zaručuje stálou silnou aromatickou strukturu výrobku.

Příprava: Směs rozpustit v odměřeném množství vařící vody, 1min. povařit.

Dodávané v balení 14kg.

 

BRAMBOROVÉ TĚSTO

 

 

Bramborové těsto premium

Bramborové těsto topové kvality s velkým obsahem bramborové kašoviny doplněné výběrovými surovinami. Těsto má přirozeně žlutou barvu po použitých bramborách, s příjemnou texturou a jemnou chutí. Těsto je vhodné pro jakoukoli přípravu klasických receptů z bramborového těsta.

Dodávané v balení 9kg.

 

JÍŠKA TMAVÁ

 

Jíška tmavá

Vynikající pomocník v granulkách s máslovým aroma na zahuštění veškerých tepelně zpracovávaných pokrmů. Dávkování: omáčka = 100 g na 1 l šťáva = 60 g na 1 l

Dodávané v balení 10kg.

 

BRAMBOROVÝ KNEDLÍK

Bramborový knedlík s houskou

Bramborové knedlíky s houskou se zakládají na staročeské receptuře, kde houska stahuje vláčnost a škrob z brambor, čímž dosáhnou zajímavé příjemné chuti a konzistence. Stávají se zajímavým doplňkem pečených mas a selských talířů.

Dodávané v balení 5kg.

 

ŠUMAVSKÉ KNEDLÍKY

 

 

Šumavské knedlíky (5)

Jedná se o bramborový knedlík s přidáním restované cibulky a petržele. Po uvaření krájíme knedlíky na plátky a podáváme jako vhodnou přílohu k pečeným masům, selským talířům, uzenému masu a podobně. Příprava: Odměřené množství směsi rozmíchejte ve studené vodě a nechte 3 minuty odstát. Vypracované těsto vařit v osolené vroucí vodě 25 min.

Dodávané v balení 5 kg.

 

 

Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

PEGAS spol. s r.o.

Profesionální zásobování potravinami

více nahttp://www.pegasplus.cz/