čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Nabídka kvalitních potravin Konzervárna Novák

Nabídka kvalitních potravin Konzervárna Novák

Do nabídky prodávaných produktů firmy Pegas, spol. s.r.o. patří zejména výrobky společnosti KONZERVÁRNA Novák. Jedná se výrobky z prvotřídní kvality za velice výhodné ceny.

KONZERVÁRNA Novák je specialistou na výrobu zpracovávané zeleniny, tepelně upravené, ve sladkokyselém kořeněném nálevu. Vyrábí se v netto podílu 2 - 5 kg. Balení zeleniny následnou tepelnou úpravou do PE vaků je nový trend, na který naše firma zareagovala v r. 2005. Hlavní předností tohoto balení je snadná manipulace, minimální podíl obalu k využité zelenině, 100% recyklovatelnost obalu a v neposlední řadě, ve srovnání se skleněným obalem, nulové nebezpečí kontaminace skleněnými střepy. Hotový výrobek může být expedován v kartonu na EUR paletě nebo v plastových velkoobjemových boxech. Na výrobky poskytujeme záruku 1 rok a není potřeba s nimi manipulovat v chladírenských prostorách.

Takto balené výrobky mají v gastronomii široké využití, lze je využít hlavně ve studené kuchyni při výrobě různých zeleninových salátů, zeleninových salátů s majonézou, rybích salátů, aspikových misek, při nakládání různých druhů sýra, ale také při přípravě obložených mís. Zeleninu lze také použít při vaření nebo jako přílohu k jídlům.

 

  • Zelí Červené
  • Zelí Kysané
  • Zelí Sladkokyselé
  • Červená řepa
  • Okurky nakladačky

 

Profesionální zásobování potravinami

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

 

ZELÍ ČERVENÉ

 

 

 

Zelí červené ve sladkokyselém nálevu
řezané

Dodávané v balení 4l.

 

ZELÍ KYSANÉ

 

Zelí bílé

kysané

Dodávané v balení 4l.

 

ZELÍ SLADKOKYSELÉ

 

 Zelí bílé ve sladkokyselém nálevu

  krouhané

Dodávané v balení 4l.

 

ČERVENÁ ŘEPA

 

Červená řepa

kostky

Dodávané v balení 4l.

  

OKURKY NAKLADAČKY

 

 

 Okurky ve sladkokyselém nálevu

 nakladačky

 Dodávané v balení 4l.

 

Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

 

PEGAS spol. s r.o.

 

Profesionální zásobování potravinami

 více na http://www.pegasplus.cz/