so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Nabídka kvalitních potravin firmy Tatra Mléko

Nabídka kvalitních potravin firmy Tatra Mléko

 pegas uvodka

 

Profesionální zásobování potravinami

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

V současné době patří společnost Pegas mezi přední velkoobchody zásobující školy, školní jídelny, menzy, nemocnice, restaurace, vinárny a další provozovny na území Prahy a Středočeského kraje. Naším krédem vždy byl, je a bude spokojený zákazník. Tato filozofie nám od počátku až dosud nejen rozšiřuje řady našich odběratelů, ale především udržuje přízeň těch stávajících. Pojem spokojený zákazník u nás neznamená jen dobrou cenu, ale především rychlost a spolehlivost dodávek ve spojení s kvalitou zboží.

 

 

Distribuci zboží zajišťujeme vlastními rozvozovými vozy, disponujeme fungující logistikou i vlastními sklady s dostatečnou kapacitou. Manipulaci a skladování zboží provádíme v skladových prostorách na odpovídající úrovní, které se v současnosti nacházejí na Praze 4. Společnost má certifikát ISO 9001 a certifikát HACCP vydaný společností TÜV NORD.

 

Nabízíme mimo jiné:

  • Řadu slevových programů pro odběratele podle velikosti odběru.
  • Skutečnou flexibilitu k požadavkům odběratele, umíme řešit i dodávky ve stejný den tak, aby kuchyně mohla včas dokončit přípravu jídel.
  • Čerstvost a kvalitu dodávaného zboží.
  • Objednané zboží Vám zdarma dovezeme a dodáme až do Vašich regálů v nejkratším možném čase. Standardně do druhého dne.
  • Naši zástupci mají velkou praxi a dostatečnou kvalifikaci aby Vám pomohli z rostoucí nabídky potravin vybrat to co skutečně potřebujete v potřebné kvalitě za dobrou cenu.

 

Firma je držitelem Certifikátu HACCP a certifikátu ISO 9001  vydanými společností TÜV Nord.

 

Do naší nabídky prodávaných produktů patří zejména výrobky společnosti Tatra Mléko Jedná se výrobky z prvotřídní kvality za velice výhodné ceny.

 

Mlékárna Hlinsko byla založena v roce 1939 a výroba byla spuštěna v roce 1943. V prvním roce mlékárna zpracovala 2 miliony litrů syrového mléka do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí.

 

Po 70 letech zpracovává necelých 200 milionů litrů mléka ročně a výrobní program byl rozšířen o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště. Od roku 2014 je součástí Mlékárny Hlinsko výrobní linka na tvarohy, které byly v roce 2015 uvedeny na trh pod značkou Tatra.

 

Vznik značky Tatra

 

Od roku 1964 dodává mlékárna na trh výrobky pod značkou Tatra, kterou používá dodnes a řadu výrobků rozšířila o značky Tatra Zmrzka a Tatra Professional, kterou používá pro dodávky profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu. 

Vysoká jakost produktů je priorita

Mlékárna Hlinsko je hrdá na své výrobky prvotřídní kvality. Město Hlinsko se nachází na Českomoravské vysočině, oblasti zvláště známé pro svoji čistou a neznečištěnou přírodu, která rozhodně přispívá k výborné chuti mléka.

Vstupní surovina je vždy z českých chovů a je pravidelně kontrolována. Mlékárna dlouhodobě investuje do nejmodernějších technologií a do systému řízení kvality. Díky tomu dosahuje společnost u všech výrobků nejen špičkové kvality, ale také jejich výjimečné chuti.

Od roku 1998 je zde zaveden systém řízení kontrolních a kritických bodů ve výrobě (HACCP). Od roku 2004 je společnost držitelem certifikátu IFS.

  • trvanlivá smetana na vaření 12%
  • trvanlivá smetana do kuchyně 28%
  • trvanlivá šlehačka 31%
  • tatra mléko 1,5% tuku

 

TRVANLIVÁ SMETANA NA VAŘENÍ 12%

 

 

 smetana 12               tatra 12

                    

Dodávané v balení 1l

TRVANLIVÁ SMETANA DO KUCHYNĚ 28%

 

 smetana 28tatra 28

 

Dodávané v balení 1 l

 

TRVANLIVÁ ŠLEHAČKA 31%

 

slehacka 31 tatra 31

 

Dodávané v balení 1 l

 

TATRA MLÉKO 1,5% TUKU

 

  mleko

Dodávané v balení  1 l

Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

 

PEGAS spol. s r.o.

 Profesionální zásobování potravinami

více na http://www.pegasplus.cz/

 

pegas uvodka2