so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Nabídka kvalitních potravin akční nabídka podzim 2017

Nabídka kvalitních potravin akční nabídka podzim 2017

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

V současné době patří společnost Pegas mezi přední velkoobchody zásobující školy, školní jídelny, menzy, nemocnice, restaurace, vinárny a další provozovny na území Prahy a Středočeského kraje. Naším krédem vždy byl, je a bude spokojený zákazník. Tato filozofie nám od počátku až dosud nejen rozšiřuje řady našich odběratelů, ale především udržuje přízeň těch stávajících. Pojem spokojený zákazník u nás neznamená jen dobrou cenu, ale především rychlost a spolehlivost dodávek ve spojení s kvalitou zboží.

V měsíci říjnu 2017 jsme pro Vás připravili akční nabídkový leták, kde jsme pro Vás sestavili spoustu zajímavých produktů firem VITANA, LABETA, PODRAVKA, SEVEROFRUKT a LA FOOD za akční ceny.

 

leták strana č. 1

 

 

 

 

leták strana č. 2

 

 

 

leták strana č. 3

 

 

 

 

leták strana č. 4

 

 


Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

PEGAS spol. s r.o.

Profesionální zásobování potravinami

více na http://www.pegasplus.cz/