so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Distribuce Pegas - váš dodavatel potravin

Pegas - váš dodavatel potravin

Profesionální zásobování potravinami 

 

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, jejíž historie začíná v roce 1991. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

Export potravin: V současné době patří společnost Pegas mezi přední velkoobchody zásobující školy, školní jídelny, sociální sektor, menzy a další provozovny na území Prahy a Středočeského kraje. Naším krédem vždy byl, je a bude spokojený zákazník. Tato filozofie nám od počátku až dosud nejen rozšiřuje řady našich odběratelů, ale především udržuje přízeň těch stávajících. Pojem spokojený zákazník u nás neznamená jen dobrou cenu, ale především rychlost a spolehlivost dodávek ve spojení s kvalitou zboží.

 

 

Garace nízkých cen kvalitních výrobků od celorepublikově uznávaných značek na trhu jako jsou VITANA LAFOOD, SPAK, LABETA, PODRAVKA, KNOR, BONDUELLE, HAMÉ, NESTLÉ, TATRA, KONCERVÁRNA NOVÁK a spousta dalších…..

 

          

 

Nabízíme především suchý koloniál, zelenina a kompoty, mléčné výrobky, sušenky a cukrovinky a mražené zboží

Aktuání nabídky každý měsíc nebo-li výhodné akční nabídky. Především v současnosti nabízíme řadu slevových a výhodných bonusových akcí. Rozsah těchto nabídek je pravidelně aktualizován na našem webu www.pegasplus.cz

 

                 

Spolehlivost doručení. Distribuci zboží zajišťujeme vlastními rozvozovými vozy, disponujeme fungující logistikou i vlastními sklady s dostatečnou kapacitou. Manipulaci a skladování zboží provádíme v skladových prostorách na odpovídající úrovní, které se v současnosti nacházejí na Praze 4. Společnost má certifikát ISO 9001 a certifikát HACCP vydaný společností TÜV NORD

 

 

 

 

 

Manipulaci a skladování zboží provádíme v skladových prostorách na odpovídající úrovní.

 

 

 

Naši operátoři a obchodní zástupci se snaží každému nabídnout takový produkt, aby odpovídal Vaším cenovým a kvalitativním nárokům. Pro tento rok jsme pro Vás připravili řadu podpůrných programů orientovaných co nejvíce na individuální potřeby každého odběratele. Spolupracujeme a stále rozšiřujeme spolupráci s našimi dodavateli a výrobci, tak abychom každému z Vás dokázali nabídnout přesně to, co pro Vaši práci potřebujete.

                                           

PEGAS, spol. s.r.o.

Dobronická 1256, 148 25  Praha 4, tel: 241 481 234

 Zavolejte nám a domluvte se na centrále společnosti na odběru zboží a služeb s náhradním plněním

 

Naše nabídka pro náhradní plnění 2018

  • Nabízíme komplexní řešení náhradního plnění v roce 2018 na klíč všem našim partnerům i novým zákazníkům.
  • Zajišťujeme náhradní plnění s komplexním servisem a právním poradenstvím.

  • Neváhejte nám své potřeby náhradního plnění sdělit a my navrhneme optimální řešení pro Vaši společnost. 

 

 

 

Náhradní plnění

Naše společnost je poskytovatelem náhradního plnění. Splňujeme podmínku podílu zaměstnanců se zdravotním postižením.

Nezaměstnáváte povinný podíl OZP, ale nechcete platit předepsaný odvod? Nakupte zboží od nás a ve výsledku ušetříte nemalé prostředky a navíc podpoříte práci postižených!

Zajistěte si u nás náhradní plnění co nejdříve, celkový objem finančních prostředků pro náhradní plnění je totiž nově zákonem značně omezen

 

Proč čerpat náhradní plnění právě od nás?

Jsme zkušeným a spolehlivým dodavatelem. V režimu náhradního plnění nabízíme širokou škálu produktů a služeb užitečných pro firmy a instituce. Máme velký výběr a atraktivní ceny.

Stačí u nás nakoupit zboží a služby v dostatečné výši a zbavíte se povinnosti platit odvod státu.

 

Jak zajistit náhradní plnění?

Abyste se vyhnuli odvodu do státního rozpočtu, doporučujeme Vám se náhradnímu plnění věnovat co nejdříve. Chcete-li v roce 2018 odebrat od naší společnosti zboží či služby coby náhradní plnění, stačí dodržet jednoduchý postup:

  • Sdělte nám potřebnou výši náhradního plnění - orientační předpokládaný objem roční spolupráce (např. stejný obrat jako v minulém roce).
  • Uveďte kontaktní údaje na pověřenou osobu, která má náhradní plnění na starosti.
  • Následně s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, která bude sloužit jako oboustranná záruka naší obchodní spolupráce v platných legislativních podmínkách.