po21062021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Distribuce Pegas - spolupráce Bonduelle

Pegas - spolupráce Bonduelle

Pegas, spol. s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, která má dvacetiletou tradici v zásobování potravinami na českém trhu. V minulosti působila i jako maloobchodní prodejce a dodavatel masa a masných výrobků s vlastním řeznickým provozem. Tento provoz ale v roce 2005 ukončila, aby se mohla plně věnovat zásobování a rozšířit sortiment.

 

 

Do naší nabídky prodávaných produktů mimo jiné výrobky společnosti BONDUELLE spol. s r. o.Jedná se výrobky z několikaletitou tradicí. Vybudovala si pozici mezinárodního specialisty ve všech technologiích zpracování zeleniny a spotřebiteli je oceňována za svou kreativitu a vysokou kvalitu všech výrobků.

BONDUELLE spol. s je společnost, která roce 2003 oslavila 150 let působnosti v potravinářském průmyslu a v roce 2007 60 let od založení značky. Duch inovací provází společnost až do dnešních dní. Jeho důkazem je zavedení nové technologie konzervace zeleniny zmrazením v roce 1968 a roku 1990 pak technologie ke zpracování čerstvé zeleniny.

BONDUELLE je největším evropským zpracovatelem zeleniny. Je původem francouzská rodinná společnost, působící dnes ve více než 50 zemích na 4 kontinentech. Na českém trhu máme více než 20-letou tradici a jsme zde první volbou zákazníků na trhu sterilované a mražené zeleniny.

Cíle této společnosti je stát se globálním standardem v oboru zpracované zeleniny – jako zpracovatelská společnost stejně jako premiová značka. Priotority, které tato značka nese je kvalita, inovace a ochrana prostředí. Chce být součástí jedinečné komunity spotřebitelů se společnými hodnotami – s orientací na zdravý a spokojený život.

Do jídelen, které zavážíme se specializujeme na výrobky, které naše klientela poptává je sterilizovaná a mražená zelenina.

 

  • Fazole červená 2500 g
  • Hrášek 4000g
  • Červená řepa nudličky 4000g
  • Kukuřice jemná 1870g

FAZOLE ČERVENÁ

 

 

Fazole červená

balení plechovka

Dodávané v balení 2 500g

HRÁŠEK JEMNÝ

 

 

Hrášek jemný

balení plechovka

Dodávané v balení 4 000g

ČERVENÁ ŘEPA

 

 

 

Červená řepa nudličky

balení plechovka

Dodávané v balení 4 000g

 KUKUŘICE JEMNÁ

 

 

Kukuřice jemná

balení plechovka

Dodávané v balení 1870 g

 

 Všechny tyto nabízené produkty Vám ochotně zajistí a dodá firma

PEGAS spol. s r.o.

Profesionální zásobování potravinami

více na http://www.pegasplus.cz/