čt05082021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Potraviny Výroba Atlantik - Nabídka měsíce června

Atlantik - Nabídka měsíce června

Historie firmy sahá do roku 1995, kdy vzniklo sdružení fyzických osob pana Jana a Petra Třešňáka (otec a syn). První provozovna byla vybudována v Sedlčanech, Zberazské ul. č.p. 1122. Podnikatelským záměrem byla výroba specialit z mořských ryb. V roce 1997 byl zrekonstruován další objekt v Sedlčanech, Sedlecké ul. č.p. 50 a do těchto prostor se přesunula část výroby.

Rozšíření výrobního programu na kompletní rybí a lahůdkářský sortiment umožnilo firmě navázat obchodní spolupráci s distribučními firmami a tím dostat své výrobky do obchodní sítě celé ČR.

V roce 2003 byl společnosti udělen certifikát systému kritických bodů výroby HACCP v rozsahu: výroba lahůdkářských a rybích specialit. Od roku 2009 je firma držitelem certifikátu IFS.

V roce 2010 byla dokončena výstavba nového Rybného závodu Sedlčany, který byl částečně financován dotací z Operačního programu Rybářství 2007-2013. Přesunem výroby do nových výrobních prostor byly splněny povinnosti provozovatelů potravinářských závodů při výrobě a uvádění potravin do oběhu v souladu s potravinářskou legislativou. Zejména došlo ke zdokonalení pracovních a hygienických podmínek výroby, modernizaci pracovních postupů včetně aplikace energeticky méně náročných technologií.
Katalog výrobků Červen


Lahůdkářské speciality

Tyto výrobky naleznete v prodejní síti Makro

 • Rybí salát s majonézou - 150g, 400g, 1kg
 • Rybí salát s jogurtem - 150g, 400g
 • Rybí peprnice – 150g
 • Pepřenky - 150g

 

Tyto výrobky naleznete v prodejní síti Ahold (Albert)

 • Rybí salát s majonézou - 150g
 • Rybí salát ,,Oheň´´ - 150g
 • Stříbrné sledě s cibulí 150gTyto výrobky naleznete v prodejní síti Penny Market

 • Holandský sýrový salát 150g
 • Brokolicová pomazánka - 130g
 • Křenová pomazánka - 130g
 • Vajíčková pomazánka - 130g
 • Česneková pomazánka - 130g
 • Obložené vejce - 120g
 • Ševcovský mls -  150g


Prodejní síť

Specifikace geografických oblastí podnikání:

Prodej firemních výrobků je realizován:
Formou vlastních ambulantních rozvozů - v současnosti se jedná o 3 stabilní rozvozní linky se zaměřením především na zásobování Prahy, středočeského kraje, západočeského kraje a jihočeského kraje.
Prostřednictvím smluvních partnerů - distributorů jsou zásobovány další oblasti: severočeský, západočeský a severomoravský kraj.
V areálu výrobního závodu v Sedlčanech je možné zakoupit produkty přímo z expedičního skladu výrobce. (po - pá, 6:00 - 18:00).

Klíčoví odběratelé:
AHOLD Czech Republic, a.s. (ALBERT)
Penny Market, s.r.o.
MAKRO Cash & Carry s.r.o.
síť prodejen COOP (Jednota Příbram, Hořovice, Praha - západ, Volyně, Tábor, ZKD Sušice, ...)
sítě prodejen PRAMEN
sítě prodejen FLOP JIH
sítě prodejen ESO market
sítě prodejen PLUS JIP


Odborníci radí: Mlsejte zdravěji.
Nalézt vhodnou a chutnou alternativu k večerní misce smažených brambůrků či přesolených buráků je vcelku oříšek. Naši redakci oslovila nejen výživová doporučení, ale i produktová nabídka rybích a lahůdkářských specialit a vyzkoušeli jsme týden alternativního mlsání.
Strategickou surovinou rybích produktů jsou mořské ryby dovážené z Norska a Kanady, které se jakostně řadí do třídy nejvyšší kvality. Opravdu toto tvrzení zní z nutričního hlediska o něco lépe než, že strategickou surovinou naší večerní pochoutky je palmový olej. Navíc je společnost držitelem MSC, což spotřebiteli garantuje, že výrobky ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. splňují podmínky pro udržitelný rybolov a nedevastují tak rybí ekosystémy.
Dalším velmi milým překvapením bylo, že i po uplynutí zkušebního týdne jsme si výrobky začali nosit jako svačinky a obědy s sebou do práce. Nutno podotknout, že i po dalších dvou týdnech jsme dokázali objevovat další a další produkty, které ještě znovu a znovu překvapily. Zabrousili jsme i do sortimentu lahůdkářských produktů a znovu se nechali okouzlit klasikami jako je nakládaný hermelín s česnekem či olomoucké tvarůžky.


Zdroj: http://www.denik.cz/reklama/odbornici-radi-mlsejte-zdraveji-20141001.html

Kontakty
Sídlo společnosti:
ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o.
Libušská 395/229
142 00 Praha 4

Společnost je zapsána v obchodním rejsříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 60312

Provozovna/korespondenční adresa:

ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o.
Kňovická 1249
264 01 Sedlčany

IČ: 25676296

Webové stránky:
www.atlantikprodukt.cz

Jednatel společnosti:
Petr Třešňák - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: +420 603 709 981


Více zde: http://www.atlantikprodukt.cz/kontakty/