so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Zajímavosti RTL - přístup k podnikání

RTL - přístup k podnikání

Společnost RTL Czech je obchodní společností, která se zabývá službami v několika oblastech:

Organizací a racionalizací práce v oblasti stavebnictví, dopravy se specializací na protipožární technologie a stavební postupy. V rámci této činnosti firma spolupracuje s celou řadou tuzemských i zahraničních dodavatelů a snaží se svým klientům dodávat služby na špičkové úrovni.

 Tradingem – především ve smyslu obchodování v oblasti počítačových součástí a také IT služeb. RTL Czech je subdodavatelem řady velkých i malých společností a její divize IT poradenství funguje jako koordinátor práce na rozsáhlých implementacích databázových systémů. Pro tento účel spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních specialistů.

Logistikou v oblasti prodeje potravin, kde provozuje samostatnou logistickou divizi pro zásobování potravinami na území Prahy a Středočeského kraje a v případě nárazových potřeb svých klientů spolupracuje s dalšími dodavateli těchto služeb na území Prahy.

Náš tým tvoří zkušení pracovníci, kteří řídí týmy externě pracujících specialistů, což nám umožňuje uspokojovat potřeby i velkých klientů. Naším cílem jsou stoprocentní služby a Vaše spokojenost a tedy i naše jistota, že v případě potřeby se na nás obrátíte opět.

 

Přístup k podnikání

Realizace záměru organizace je založena na plnění následujících principů

 • Spokojenost zákazníka je pro nás prvořadým úkolem.
 • Dodržujeme dohodnuté termíny. Jsme flexibilní a dokážeme pružně reagovat na všechny požadavky zákazníků.
 • Své dodavatele si cíleně vybíráme. Udržujeme těsné a partnerské vztahy s dodavateli ve prospěch firmy.
 • Získáním finančních zdrojů usilujeme o investice do nákupu nových zařízení s cílem poskytování služeb na kvalitativně vyšší úrovni.
 • Stojíme o důvěru zákazníka, který musí být přesvědčen, že účelně, ekonomicky a efektivně vynaložil své prostředky.
 • Naší prioritní záležitostí jsou přepravy agrárních komodit.
 • Zajistíme kvalitní poskytování spedičních služeb.
 • Máme kladný vztah k životnímu prostředí. Vždy se snažíme o maximální ochranu životního prostředí a šetrnost přírodních zdrojů důsledným uplatňováním preventivních opatření v oblasti environmentu sledováním a plněním všech legislativních požadavků.
 • Neustále zlepšujeme pracovní prostředí a nástroje, které používají zaměstnanci organizace k plnění úkolů, s cílem zvýšení ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce.

Transport

Firma RTL Czech zajišťuje veškeré přepravní služby ve vnitrostátním režimu. Pro přesnou specifikaci služeb či nabídky se obraťte prosím na naši centrálu.

 

 Provozujeme a prostřednictvím externích spolupracujících firem zajišťujeme:

 • silniční přeprava
 • kusové zásilky, sběrná služba
 • nadrozměrné zásilky, ADR
 • vnitrostátní zasílatelství
 • železniční přeprava
 • celovozy
 • kontejnery
 • námořní přeprava
 • vedení logistických a distribučních center u zákazníka

 Logistika

 

Logistika není pro nás jen poradenstvím, je to náš denní chléb. Činnost, kterou musíme denně zdokonalovat v rámci vlastních projektů a outsourcingu který vykonáváme pro některé své klienty. Tato činnost je tedy pro nás samozřejmostí a také nutností.  V našem pojetí to znamená především dodat zboží včas, přesně odpovídající objednávce a co nejlevněji s co nejefektivnějším vynaložením lidských zdrojů, techniky a energií. Pro tento účel využíváme vlastních námi vyvinutých aplikací pro evidenci pohybů, CRM a tyto doplňujeme o externí aplikace monitorující pohyb vozidel . Naše logistické procesy jsou u některých klientů realizovány až po založení zboží do jejich skladu, proto můžeme říci, že pokud této služby využijete, tak se zbožím od nás manipulujete až když jde do spotřeby. Kvalitní logistikou v oblastech kterými se zabýváme je stav, kdy jsme schopni v režimu expres zajistit dokládání zboží do jedné hodiny před distribucí, do té doby můžete Vaši objednávku doplňovat, případně upravovat. V neposlední řadě to znamená také schopnost rychlé reakce v případě chyby ať už je to chyba naše nebo Vaše. Doplnění dodávek ve stejný den, řešení reklamací obratem a mnoho dalšího

 

 

Základem naší práce je kvalitně dostatečně dimenzovaný a kvalitně nabízený sklad s autodopravou. Díky informačnímu systému, který jsme si nechali upravit na míru našim potřebám je Vaše zakázka od objednávky až po vyhodnocení kvality dodání stále pod kontrolou. Naši zaměstnanci jsou prémiově zainteresováni na bezchybném dodání případů, kdy dojde k chybám je minimum.

Díky dobrým vztahům s dodavateli našeho zboží, se kterými spolupracujeme řadu let, jsme schopni nabídnout kompletní sortiment jejich zboží v libovolném množství ihned, nebo maximálně v horizontu několika dnů. Náš sortiment dodávaných potravin neustále rozšiřujeme, abychom pokryli všechny potřeby našich odběratelů.

 

 RTL CZECH, spol. s r.o má v rozsahu své činnosti logistiku v oblasti prodeje potravin.

Náš tým tvoří zkušení pracovníci, kteří řídí týmy externě pracujících specialistů, což nám usnadňuje uspokojovat potřeby i velkých klientů. Našim cílem jsou stoprocentní služby a Vaše spokojenost a tedy i naše jistota že v případě potřeby se na nás obrátíte opět.

 Logistikou v oblasti prodeje potravin, kde provozuje samostatnou logistickou divizi pro zásobování potravinami na území Prahy a Středočeského kraje a v případě nárazových potřeb svých klientů spolupracuje s dalšími dodavateli těchto služeb na území Prahy.

 

Logistika patří k mladým oborům, a jen krátce je nám umožněno tento obor i studovat. Logistiku ovšem lidstvo v hojné míře využívá již tisíce let. Dá se říci, že již od jakživa si lidé vyměňovali věci, objevovali nové kraje a země, přesunovali svá vojska a snažili se rozšiřovat své obchodní styky. Časem docházelo nejen k objevování nových světadílů, ale také k mohutnému rozvoji dopravy, aby stačila zvyšujícím se nárokům na výrobu. Samozřejmě zvětšující se vzdálenosti od místa výroby ke konečnému spotřebiteli vedli k nutnosti řešit přesun výrobků. Vznikala první logistická řešení.

 Kontakt

RTL CZECH, spol. s r.o.

RTL CZECH

Václavské nám. 831/21

110 00 Praha 1

Telefon: 00420 224 109 373

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.rtlczech.cz