so24072021

Poslední aktualizace28.01.2020 (09:49)

Back Jste zde: Úvod Zajímavosti OSČ - partner pro každého

OSČ - partner pro každého

Jsme partnerem pro malé a střední firmy

 

Jsme partnerem pro každého, který zjistil, že jeho aktivitu kterou dělá a musí začít vykonávat procesně řízená společnost s dostatečným personálním a logistickým zázemím.

Vytvořit takovou společnost například z rodinné firmy nebo studentského projektu který se rozběhl, případně vyčlenit divizi ve vlastní společnosti pro novou aktivitu, která přináší peníze, funguje, ale kapacitně jí není věnována dostatečná pozornost, není jednoduché.

 

 

V těchto situacích jsme pro Vás ideálním partnerem v oblasti správy a právního servisu,  ekonomiky, účetnictví, logistiky - tedy skladování a dopravy a obecně prezentace a reklamy.

 

Převezmeme nebo vytvoříme procesy pro Váš byznys

Vaší aktivitu, kterou zatím jste schopni obsloužit pouze obchodně převezmeme pod svá křídla a zajistíme:

- funkční procesní řízení

- CRM,

- případně vypilujeme Vaše nebo použijeme vlastní ERP (informační systém zahrnující účetnictví)

- postaráme se o to aby Vám fungovalo marketingové oddělení a přiměřeně vašim finančním a operačním možnostem o Vás věděl každý, koho si přejete oslovit.

- správu Vaší firmy, případně objektu včetně pojištění, spolupracujeme pro tento účet s makléřem OVB

- veškerý právní servis, jsme schopni Vás propojit, jak s tuzemskými advokátními kancelářemi se kterými dlouhodobě spolupracujeme tak Vás i v případě mezinárodního businessu nebo větších zakázek propojit s předními právními kancelářemi působícími u nás, nebo třeba v Londýně

- pokud bude třeba pro Vaši činnost vytvořit novou entitu - například společnost s ručením omezeným, zařídíme vše potřebné včetně všech registrací a povolení

Toto vše realizujeme jak prostřednictvím našich pracovníků, tak prostřednictvím smluvně zajištěných dodavatelů, vždy za předem jasně domluvené ceny.

Dlouhodobá spolupráce

Pracovat pro Vás budeme tak dlouho jak dlouho nás budete potřebovat.

Zpravidla do okamžiku, kdy se Vaše aktivita rozroste natolik že se rozšíří Vaše organizační struktura a činnosti převezmete pod svou vlastní firmu.

Nebo se rozhodnete, že paušály, případně další přímé náklady, které Vám účtujeme se vyplatí víc, než starost s přijímáním, edukací a kontrolou vlastních zaměstnanců a stanete se naším dlouhodobým klientem tak jako řada společnosti pro které pracujeme nyní.

V každém případě u nás jistotu, že práce které proVás vykonáváme dozoruje daňový poradce a v případě převzetí těchto agend Vaší firmou s Vámi budeme spolupracovat na předání tak dlouho jak dlouho bude potřeba.

Tvorba presentací

V současnosti jsme navrhli, nebo spravujeme řadu presentací firem na internetu. Za tímto účelem spolupracujeme jak s několika grafickými studii, tak i s programátory na platformě joomla, případně na platformě flox na které je i tato presentace.

Při užívání námi spravovaných redakčních systémů, tedy systémů, kde si novinky a aktuality spravujete sami a na nás je potom celkový vzhled a architektura webu, případně programování doplňků jako jsou např.: platební brány, nebo eshopy, je naším cílem jednoduchost ovládání ale zároveň možnost doprogramování čehokoliv a tedy zachování bohaté funkčnosti.

Vyzkoušejte a uvidíte. Podrobnosti Vám zašleme po vyplnění našeho odpovdního formuláře

Námi provozované stránky běží na spolehlivé cloud infrastruktuře, která dokáže zvládnout jednorázový nápor i dlouhodobou vysokou návštěvnost.

Vaše stránky budou mít automaticky mobilní a tabletovou verzi, přizpůsobenou pro dotykové ovládání. K dispozici jsou také aplikace pro iPhone a iPad.

Zákaznická podpora

Vše co Vás zajímá můžete konzultovat s námi, v případě složitějších požadavků a potřeby přímé interakce s programátorem Vás propojíme přímo s naším smluvním partnerem.

Optimalizace pro vyhledávače a internetová reklama a email marketing

Poradíme Vám s optimalizací textů pro vyhledaveča, SEO, reklamou na Google, Google analytics, případně pokud bude lépe abyste komunikovali přímo s odborníkem vyhledáme Vám jej u našeho smluvního partnera a propojíme Vás na přímo s ním. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti reklamy na internetu, přímého email marketingu.

Máte firmu a nemáte čas ji řídit? Zatěžuje vás administrativa?

V této sekci vám nabízíme širokou škálu provozních služeb. Záleží jen na vás, zda-li máte zájem o kompletní správu nebo jen o některou z činností:

Založení firmy

Zařídíme založení firmy podle Vašich požadavků. Poradíme Vám s výběrem vhodné obchodní společnosti pro Vaše podnikání a vyřídíme celý proces založení nové společnosti. Budete mít společnost, která skladbou svých živností, dozorčích orgánů a zněním společenské smlouvy plně odpovídá Vašim představám. 

Vedení provozu firmy, tedy především tyto činnosti. Kancelářský servis, vyřizování administrativy,Vedení účetnictví, Právní služby, Zastupování před úřady – např. živnostenský úřad, obchodní rejstřík apod., Organizace valných hromad, Zajištění sídla firmy, Správa majetku, Personální agenda

Kompletní pojištění

Máte-li zájem o kteroukoliv službu z této oblasti obraťte se na nás prosím prostřednictvím formuláře na www.

On - line dohled a řízení autodopravy včetně logistiky

Logistika

Dopravní a logistické služby

 

Jsme schopni logisticky zastřešit distribuci potravin a s potravinami převozitelného zboží. Provozujeme z našeho skladového areálu v Kunraticích distribuční linky, které zcela pokrývají území Prahy a Středočeského kraje, v poslední době rozšiřujeme naši působnost i do ostatních krajů, především západočeského kraje. 

 Proč si vybrat právě nás:

Poskytujeme společně s dopravními službami i služby spojené s účetnictvím, distribucí a následným prodejem, zpracování cash plateb, oběh dodacích listů či dalších dokladů. Pro všechny skladové a dopravní služby spolupracujeme s externími dodavateli.

V současnosti logisticky řídíme a tedy zajištujeme distribuci chlazených čerstvých či mražených potravin a suchého potravinářského zboží - tzv. koloniálu. Neustále upravujeme servis v oblasti distribuční logistiky, tak aby byl pro každého klienta co nejvíce službou na klíč.

Balení a úprava zboží

Balení a úprava zboží je významnou součástí logistických služeb. Jsme schopni upravit jakýkoliv druh zboží od jednoduchého polepování až po složité manipulace. Také navrhujeme vhodné postupy a technologie, díky nimž můžeme upravovat velké objemy s vysokou rychlostí ve spolupráci se specializovaným dodavatelem takovýchto služeb. Zajišťujeme také etiketování dovozového zboží dle platných předpisů.

Proč si vybrat právě nás:

Na našich pracovištích máme velmi přísné hygienické normy vhodné i pro služby v oboru potravinářství. Zajišťujeme také potřebné doplňkové služby týkající se etiket a grafického designu. Sami realizujeme i individuální grafická a designová řešení.

Skladování

 

Důležitou součástí našich logistických služeb je skladování. Tyto prostory na území hlavního města Prahy nejenže splňují nejpřísnější kritéria pro skladové hospodářství, ale jsou vybaveny nejmodernější skladovací technikou.

Proč si vybrat právě nás:

Příjem, kontrola, pohyb zboží, identifikace, skladování, evidence, atd. jsou řízeny vyspělým WMS systémem, který umožňuje pravidelné reporty, inventury a ve spolupráci s naším IT specialistou také řadu dalších evidenčních i řídících funkcí.

 

Všechny tyto služby Vám spolehlivě zajistí společnost:

Obchodní služby Česko, spol. s r.o.

Kloboučnická 1435/24
140 00 Praha 4

Více na:

http://www.obchodnisluzbycesko.cz/